« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Coraz lepsze rezultaty zawodników UKS Clan

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Clan, działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce, zaprezentowali swoje umiejętności podczas kolejnych otwartych halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego.


W rywalizacji wzięli udział niemalże zawodnicy z całego kraju. Reprezentanci ostrołęckiego Clanu startowali w wielu konkurencjach, zapewniając sobie starty w finałach.

Reklama

Natalia Zielińska w biegu na 2000 metrów z czasem 8:19,87 zajęła czwarte miejsce. W biegu na tym samy dystansie Kacper Piórkowski dobiegł do mety z wynikiem 7:05,31. Uzyskany rezultat dał mu ostatecznie piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Patryk Prusiński rywalizował w biegu na 60 metrów i zajął trzecie miejsce w finale uzyskując swój nowy rekord życiowy - 7,58 s.

Miłosz Markowski wziął udział w dwóch konkurencjach. W biegu na 60 metrów może pochwalić się rezultatem 7,84 s. Z kolei w trójskoku w swojej kategorii wiekowej nie miał sobie równych. Skoczył na odległość 10,72 m i stanął na najwyższym stopniu podium. Warto odnotować, że osiągnięty wynik dał mu czwarte miejsce w kategorii open.Halowe zawody kontrolne Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki odbyły się, w niedzielę 2 lutego, w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Odsłon: 3793
Komentarzy: 0
06:35, 04.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo