« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Coraz lepsze rezultaty zawodników UKS Clan

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Clan, działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce, zaprezentowali swoje umiejętności podczas kolejnych otwartych halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego.


W rywalizacji wzięli udział niemalże zawodnicy z całego kraju. Reprezentanci ostrołęckiego Clanu startowali w wielu konkurencjach, zapewniając sobie starty w finałach.

Reklama

Natalia Zielińska w biegu na 2000 metrów z czasem 8:19,87 zajęła czwarte miejsce. W biegu na tym samy dystansie Kacper Piórkowski dobiegł do mety z wynikiem 7:05,31. Uzyskany rezultat dał mu ostatecznie piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Patryk Prusiński rywalizował w biegu na 60 metrów i zajął trzecie miejsce w finale uzyskując swój nowy rekord życiowy - 7,58 s.

Miłosz Markowski wziął udział w dwóch konkurencjach. W biegu na 60 metrów może pochwalić się rezultatem 7,84 s. Z kolei w trójskoku w swojej kategorii wiekowej nie miał sobie równych. Skoczył na odległość 10,72 m i stanął na najwyższym stopniu podium. Warto odnotować, że osiągnięty wynik dał mu czwarte miejsce w kategorii open.Halowe zawody kontrolne Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki odbyły się, w niedzielę 2 lutego, w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Odsłon: 4297
Komentarzy: 0
06:35, 04.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo