Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

KS CK Troszyn nie sprostał Mazovii

(fot. MKS Mazovia/Facebook)

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego mają za sobą czwarty mecz sparingowy przygotowujący zespół do rozgrywek ligi okręgowej. Tym razem drużyna z powiatu ostrołęckiego musiała uznać wyższość IV-ligowej Mazovii. KS CK Troszyn uległ w Mińsku Mazowieckim 1:2.

We wcześniejszych grach kontrolnych podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego przegrali z Olimpią Zambrów 3:4, Wissą Szczuczyn 0:1 i wygrali z Bartnikiem Myszyniec 3:1.

Sobotni mecz z Mazovią ułożył się po myśli drużyny z powiatu ostrołęckiego. Patryk Gumowski, po podaniu Bartosza Gąski, trafił do siatki rywali. Po straconej bramce gospodarze ruszyli do ataku. Przed przerwą gole zdobyli Jakub Zatorski i Wojciech Wocial. Mazovia do przerwy prowadziła 2:1. Jak się okazało, wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje strzeleckie, ale żadna z ekip nie potrafiła skierować futbolówki do siatki. Ostatecznie KS CK Troszyn zanotował trzecią porażkę w okresie przygotowawczym.

W kolejnym meczu sparingowym podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zagrają z Makowianką Maków Mazowiecki. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 8 lutego.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS CK Troszyn 2:1 (2:1)
Bramki: Zatorski, Wocial - Gumowski

Mazovia: Pusek (Łysik) - Herman, Krajewski, Grabek, Matak (Gańko) - Słowik (Pędowski), Nojszewski, Przyborowski (Górski), Puciłowski (Parobczyk), Zatorski (Sałasiński) - Wocial (Bondara)

KS CK: Łyzinski - Kowalczyk (Petrosjan), Górski, Cychol, Stepnowski - Dzbeński, Gąska, Prz. Modzelewski, Gumowski (Laska) - Świderski, Staszczuk (Grodzki)