« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu (zdjęcia, wideo)

W restauracji Akademia Smaku podsumowanie tegoroczną edycję rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Organizator Marcin Buchalski przekazał wszystkim drużynom okazałe puchary i wręczył również wyróżnienia indywidualne dla poszczególnych zawodników.


Najlepszą drużyną po jedenastu kolejkach zmagań okazała się Rzekunianka Rzekuń, która wyprzedziła Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Podium uzupełniła Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Reklama

Kolejne miejsca w lidze zajęli Orzeł Sypniewo, GLKS Lelis, MMWM Ostrołęka, Hurtowniapilkarska.com, X-Car Autolakiery, Team, Strażaki, Farmaceuci i Rodzice Korony. Wyróżnienia trafiły także do zawodników. Bramkarzem całych rozgrywek został wybrany Arkadiusz Puścian (Rzekunianka Rzekuń). Statuetka króla strzelców trafiła w ręce Przemysława Śnietki (Stacja Paliw Deptuła Kadzidło), który 18-krotnie pokonywał bramkarzy rywali. Najlepszym zawodnikiem Nocnej Ligi Futsalu wybrano Kamila Rupacza (Revo Cosmetics Olszewo-Borki).

Organizatorzy postanowili przyznać w tym roku również dodatkową nagrodę - Osobowość NLF. Wyróżnienie trafiło do Włodzimierza Kąkiela, który podczas jednej z kolejek zorganizował zbiórkę świąteczną dla dzieci i jednej z kolegów z drużyny Farmaceutów.


JBB

Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu odbyło się, w piątek 7 lutego, w restauracji Akademia Smaków w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu

Więcej zdjęć: Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu

Odsłon: 8884
Komentarzy: 0
08:50, 08.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo