« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu (zdjęcia, wideo)

W restauracji Akademia Smaku podsumowanie tegoroczną edycję rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Organizator Marcin Buchalski przekazał wszystkim drużynom okazałe puchary i wręczył również wyróżnienia indywidualne dla poszczególnych zawodników.


Najlepszą drużyną po jedenastu kolejkach zmagań okazała się Rzekunianka Rzekuń, która wyprzedziła Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Podium uzupełniła Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Reklama

Kolejne miejsca w lidze zajęli Orzeł Sypniewo, GLKS Lelis, MMWM Ostrołęka, Hurtowniapilkarska.com, X-Car Autolakiery, Team, Strażaki, Farmaceuci i Rodzice Korony. Wyróżnienia trafiły także do zawodników. Bramkarzem całych rozgrywek został wybrany Arkadiusz Puścian (Rzekunianka Rzekuń). Statuetka króla strzelców trafiła w ręce Przemysława Śnietki (Stacja Paliw Deptuła Kadzidło), który 18-krotnie pokonywał bramkarzy rywali. Najlepszym zawodnikiem Nocnej Ligi Futsalu wybrano Kamila Rupacza (Revo Cosmetics Olszewo-Borki).

Organizatorzy postanowili przyznać w tym roku również dodatkową nagrodę - Osobowość NLF. Wyróżnienie trafiło do Włodzimierza Kąkiela, który podczas jednej z kolejek zorganizował zbiórkę świąteczną dla dzieci i jednej z kolegów z drużyny Farmaceutów.


Esprit

Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu odbyło się, w piątek 7 lutego, w restauracji Akademia Smaków w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu

Więcej zdjęć: Podsumowanie rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu

Odsłon: 7641
Komentarzy: 0
08:50, 08.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo