« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Monika Maciejewska-Banit i Dariusz Goździak gośćmi honorowymi gali (wideo)

Gośćmi honorowymi gali Sportowiec Roku 2019 w regionie byli olimpijczycy z Barcelony - florecistka i szpadzistka Monika Maciejewska-Banit oraz pięcioboista nowoczesny Dariusz Goździak. Podczas podsumowania minionego roku podkreślali jak ważne jest to przedsięwzięcie.


- Takie gale są bardzo ważne, docenia się sportowców i trenerów. Można powiedzieć o finansach i wielu problemach, które napotykają na swojej drodze. Jest to bardzo ważne spotkanie - mówiła Monika Maciejewska-Banit.

Reklama

Z pewnością miło jest odbierać samemu laury, jednak tym razem olimpijczycy wręczali je innym osobom. Jak to przeżyli?

- Jestem przedstawicielem małego środowiska, dlatego tutaj czuje się trochę nieswojo. Dla każdego sportowca jednak otrzymywanie nagród to piękna chwila, my to przeżyliśmy i było to dla nas niezwykle wzruszające - powiedział przed naszą kamerą Dariusz Goździak.

Wielu sportowców z naszego regionu zostało uhonorowanych podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Polska florecistka i szpadzistka życzyła im konsekwencji w dążeniu do swoich celów.

- Na sukces składa się zwykle 10-20 procent talentu, a pozostała część to ciężka praca. W drodze na szczyt każdego sportowca czeka wiele wyrzeczeń, pozostawianie rodziny, zdawanie egzaminów, dlatego konsekwencji, marzeń i dążenia do celu życzymy wszystkim - podsumowała Monika Maciejewska-Banit.


JBB

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z gośćmi honorowymi gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w regionie - Moniką Maciejewską-Banit - polską florecistką i szpadzistką, czterokrotną brązową medalistką mistrzostw Europy, olimpijką z Barcelony (1992), wielokrotną mistrzynią Polski oraz Dariuszem Goździakiem - polskim pięcioboistą nowoczesnym, złotym medalistą olimpijskim z Barcelony, trzykrotnym medalistą mistrzostw świata oraz medalistą mistrzostw Europy.

Odsłon: 3157
Komentarzy: 0
15:25, 09.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Od kilku lat Julia Morawska z powodzeniem rywalizuje na zawodach w cheerleadingu sportowym. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 z rąk przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego odebrała nagrodę dla najmłodszej uczestniczki.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 został wyróżniony Michał Bukowski. Za popularyzację biegania długodystansowego oraz udział w maratonach nagrodę ostrołęczaninowi wręczył Mariusz Rynkiewicz, dyrektor Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB Łyse.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2019 najlepsi piłkarze rywalizowali w dodatkowej kategorii. Podczas gali, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34", wyróżnieni zostali Izabela Lenarczyk z Ostrowi Mazowieckiej oraz Mariusz Marczak z Ostrołęki.

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo