« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Monika Maciejewska-Banit i Dariusz Goździak gośćmi honorowymi gali (wideo)

Gośćmi honorowymi gali Sportowiec Roku 2019 w regionie byli olimpijczycy z Barcelony - florecistka i szpadzistka Monika Maciejewska-Banit oraz pięcioboista nowoczesny Dariusz Goździak. Podczas podsumowania minionego roku podkreślali jak ważne jest to przedsięwzięcie.


- Takie gale są bardzo ważne, docenia się sportowców i trenerów. Można powiedzieć o finansach i wielu problemach, które napotykają na swojej drodze. Jest to bardzo ważne spotkanie - mówiła Monika Maciejewska-Banit.

Reklama

Z pewnością miło jest odbierać samemu laury, jednak tym razem olimpijczycy wręczali je innym osobom. Jak to przeżyli?

- Jestem przedstawicielem małego środowiska, dlatego tutaj czuje się trochę nieswojo. Dla każdego sportowca jednak otrzymywanie nagród to piękna chwila, my to przeżyliśmy i było to dla nas niezwykle wzruszające - powiedział przed naszą kamerą Dariusz Goździak.

Wielu sportowców z naszego regionu zostało uhonorowanych podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Polska florecistka i szpadzistka życzyła im konsekwencji w dążeniu do swoich celów.

- Na sukces składa się zwykle 10-20 procent talentu, a pozostała część to ciężka praca. W drodze na szczyt każdego sportowca czeka wiele wyrzeczeń, pozostawianie rodziny, zdawanie egzaminów, dlatego konsekwencji, marzeń i dążenia do celu życzymy wszystkim - podsumowała Monika Maciejewska-Banit.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z gośćmi honorowymi gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w regionie - Moniką Maciejewską-Banit - polską florecistką i szpadzistką, czterokrotną brązową medalistką mistrzostw Europy, olimpijką z Barcelony (1992), wielokrotną mistrzynią Polski oraz Dariuszem Goździakiem - polskim pięcioboistą nowoczesnym, złotym medalistą olimpijskim z Barcelony, trzykrotnym medalistą mistrzostw świata oraz medalistą mistrzostw Europy.

Odsłon: 4307
Komentarzy: 0
15:25, 09.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo