« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Monika Maciejewska-Banit i Dariusz Goździak gośćmi honorowymi gali (wideo)

Gośćmi honorowymi gali Sportowiec Roku 2019 w regionie byli olimpijczycy z Barcelony - florecistka i szpadzistka Monika Maciejewska-Banit oraz pięcioboista nowoczesny Dariusz Goździak. Podczas podsumowania minionego roku podkreślali jak ważne jest to przedsięwzięcie.


- Takie gale są bardzo ważne, docenia się sportowców i trenerów. Można powiedzieć o finansach i wielu problemach, które napotykają na swojej drodze. Jest to bardzo ważne spotkanie - mówiła Monika Maciejewska-Banit.

Reklama

Z pewnością miło jest odbierać samemu laury, jednak tym razem olimpijczycy wręczali je innym osobom. Jak to przeżyli?

- Jestem przedstawicielem małego środowiska, dlatego tutaj czuje się trochę nieswojo. Dla każdego sportowca jednak otrzymywanie nagród to piękna chwila, my to przeżyliśmy i było to dla nas niezwykle wzruszające - powiedział przed naszą kamerą Dariusz Goździak.

Wielu sportowców z naszego regionu zostało uhonorowanych podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Polska florecistka i szpadzistka życzyła im konsekwencji w dążeniu do swoich celów.

- Na sukces składa się zwykle 10-20 procent talentu, a pozostała część to ciężka praca. W drodze na szczyt każdego sportowca czeka wiele wyrzeczeń, pozostawianie rodziny, zdawanie egzaminów, dlatego konsekwencji, marzeń i dążenia do celu życzymy wszystkim - podsumowała Monika Maciejewska-Banit.


Esprit

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z gośćmi honorowymi gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w regionie - Moniką Maciejewską-Banit - polską florecistką i szpadzistką, czterokrotną brązową medalistką mistrzostw Europy, olimpijką z Barcelony (1992), wielokrotną mistrzynią Polski oraz Dariuszem Goździakiem - polskim pięcioboistą nowoczesnym, złotym medalistą olimpijskim z Barcelony, trzykrotnym medalistą mistrzostw świata oraz medalistą mistrzostw Europy.

Odsłon: 4073
Komentarzy: 0
15:25, 09.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo