« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

(fot. archiwum klubu)

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.


Halowe zawody lekkoatletyczne w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w sobotę 8 lutego br. UKS Siódemka Ostrołęka wystartował w składzie: Nikolina Dziadak, Victoria Ejzemberg i Wiktoria Pyskło.

Reklama

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego wystartowały w konkurencjach skoku w dal i trójskoku. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która zajęła czwarte miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,03 m i siódme miejsce w trójskoku - 10,41 m. Rezultat osiągnięty w skoku w dal jest jej nowym rekordem życiowym, poprzedni był o prawie 20 cm krótszy.

Victoria Ejzemberg w skoku w dal zanotowała 4,35 m, a w trójskoku - 9,67 m. Z kolei Wiktoria Pyskło w konkurencji skoku w dal wypadła nieco lepiej - 4,47 m. Niestety w trójskoku podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego poszło najsłabiej ze startujących zawodniczek Siódemki - 9,49 m.


JBB

Z pewnością start w Aleksandrowie Łódzkim był niezwykle ważnym doświadczeniem dla zawodniczek ostrołęckiej Siódemki. Udowadniają, że ciężkie treningi nie idą na marne.

Odsłon: 8004
Komentarzy: 1
07:05, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.

'Na tę chwilę trenuję sama'. Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

"Na tę chwilę trenuję sama". Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

Trwa trudny okres dla wszystkich sportowców w związku z przerwaniem treningów w obliczu pandemii koronawirusa. Wiadomo już, że igrzyska olimpijskie nie rozpoczną się 24 lipca tego roku. Czy ma szansę wziąć w nich udział Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa?

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

» Wasze komentarze

Stacyjniak @ 07:55, 13.02.2020r. IP: *.*.6.245

Ale ma ciałko pani po prawej! Ahh!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo