« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

(fot. archiwum klubu)

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.


Halowe zawody lekkoatletyczne w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w sobotę 8 lutego br. UKS Siódemka Ostrołęka wystartował w składzie: Nikolina Dziadak, Victoria Ejzemberg i Wiktoria Pyskło.

Reklama

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego wystartowały w konkurencjach skoku w dal i trójskoku. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która zajęła czwarte miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,03 m i siódme miejsce w trójskoku - 10,41 m. Rezultat osiągnięty w skoku w dal jest jej nowym rekordem życiowym, poprzedni był o prawie 20 cm krótszy.

Victoria Ejzemberg w skoku w dal zanotowała 4,35 m, a w trójskoku - 9,67 m. Z kolei Wiktoria Pyskło w konkurencji skoku w dal wypadła nieco lepiej - 4,47 m. Niestety w trójskoku podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego poszło najsłabiej ze startujących zawodniczek Siódemki - 9,49 m.


JBB

Z pewnością start w Aleksandrowie Łódzkim był niezwykle ważnym doświadczeniem dla zawodniczek ostrołęckiej Siódemki. Udowadniają, że ciężkie treningi nie idą na marne.

Odsłon: 8867
Komentarzy: 1
07:05, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Stacyjniak @ 07:55, 13.02.2020r. IP: *.*.6.245

Ale ma ciałko pani po prawej! Ahh!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo