« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 29 marca 2020 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

(fot. archiwum klubu)

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.


Halowe zawody lekkoatletyczne w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się w sobotę 8 lutego br. UKS Siódemka Ostrołęka wystartował w składzie: Nikolina Dziadak, Victoria Ejzemberg i Wiktoria Pyskło.

Reklama

Podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego wystartowały w konkurencjach skoku w dal i trójskoku. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która zajęła czwarte miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,03 m i siódme miejsce w trójskoku - 10,41 m. Rezultat osiągnięty w skoku w dal jest jej nowym rekordem życiowym, poprzedni był o prawie 20 cm krótszy.

Victoria Ejzemberg w skoku w dal zanotowała 4,35 m, a w trójskoku - 9,67 m. Z kolei Wiktoria Pyskło w konkurencji skoku w dal wypadła nieco lepiej - 4,47 m. Niestety w trójskoku podopiecznej trenera Marka Mierzejewskiego poszło najsłabiej ze startujących zawodniczek Siódemki - 9,49 m.Z pewnością start w Aleksandrowie Łódzkim był niezwykle ważnym doświadczeniem dla zawodniczek ostrołęckiej Siódemki. Udowadniają, że ciężkie treningi nie idą na marne.

Odsłon: 7860
Komentarzy: 1
07:05, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

Stacyjniak @ 07:55, 13.02.2020r. IP: *.*.6.245

Ale ma ciałko pani po prawej! Ahh!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo