« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

(fot. archiwum klubu)

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.


Aleksandra Dobkowska przeskoczyła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150 centymetrów. Z kolei Eliasz Napiórkowski biegł na 60 metrów ukończył z czasem 7,46 s.

Reklama

- To był ostatni start przed Halowymi Mistrzostwami Polski U-18. Ola zakończyła starty z bardzo dobrym wynikiem w hali i wiem, że mimo braku warunków do rozwoju jej konkurencji, może zaskoczyć wszystkich. W ten weekend kibicujmy zawodnikom OKLA, Sebastianowi, Eliaszowi i Korneli, będzie się działo - powiedział trener Bartosz Witkowski.

W najbliższy weekend, w dniach 14-16 lutego, w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w Toruniu wystartują Sebastian Moszczyński w konkurencji skoku wzwyż, Eliasz Napiórkowski w biegu na 60 metrów i Kornelia Szymczyk na dystansie 600 metrów.


Łubudu

Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików U-16 odbyły się, w niedzielę 9 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Lekkiej Atletyce w Białymstoku.

Odsłon: 6176
Komentarzy: 1
07:35, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegacze upamiętnili Półmaraton Kurpiowski

Biegacze upamiętnili Półmaraton Kurpiowski

Dziś ulicami Ostrołęki i gminy Rzekuń miały przebiec setki uczestników Półmaratonu Kurpiowskiego. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. Nieliczni sportowcy z naszego regionu postanowili jednak upamiętnić ten bieg i ruszyli jego trasą.

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka dzieli się lokalną historią lekkiej atletyki. Przedstawiamy ostrołęckich medalistów mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985. Poznaj historię i zobacz kto stawał na podium na arenie krajowej.

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

UKS Siódemka Ostrołęka podzielił się lokalną historią lekkiej atletyki. Przypomniano o pierwszych ostrołęckich medalistach mistrzostw Polski. Na pierwszy krążek Ostrołęka czekała do 1976 roku, kiedy to złoty medal w oszczepie wywalczyła Barbara Kulesza.

'Ten bieg jest bliski mojemu sercu'. Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

"Ten bieg jest bliski mojemu sercu". Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

W najbliższą niedzielę 31 maja powinna odbyć się dwudziesta szósta edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W związku z pandemią koronawirusa, MZOS-TiIT postanowił przenieść wydarzenia na 2021 rok. Przemysław Dąbrowski upamiętni jednak ten bieg.

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

» Wasze komentarze

achh @ 11:07, 13.02.2020r. IP: *

To jest tak przykre, że od tylu długich lat, dekad miasto nawet nie może kiwnąć palcem by zbudować stadion lub jakiekolwiek minimalne warunki do lekkiej.
To jest wstyd na całą Polskę. Jak na byłe miasta wojewódzkie chyba mamy najbardziej archaiczny stadion spośród wszystkich. Na pewno "czołówka" na szarym końcu.
Przecież to są tak śmieszne pieniądze z punktu widzenia miasta i jest to wydatek raz na 20-30 lat...
To z takich miast jak Ostrołęka wyławia się największe talenty w lekkoatletyce i mieliśmy już takich wiele.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo