« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

(fot. archiwum klubu)

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.


Aleksandra Dobkowska przeskoczyła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150 centymetrów. Z kolei Eliasz Napiórkowski biegł na 60 metrów ukończył z czasem 7,46 s.

Reklama

- To był ostatni start przed Halowymi Mistrzostwami Polski U-18. Ola zakończyła starty z bardzo dobrym wynikiem w hali i wiem, że mimo braku warunków do rozwoju jej konkurencji, może zaskoczyć wszystkich. W ten weekend kibicujmy zawodnikom OKLA, Sebastianowi, Eliaszowi i Korneli, będzie się działo - powiedział trener Bartosz Witkowski.

W najbliższy weekend, w dniach 14-16 lutego, w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w Toruniu wystartują Sebastian Moszczyński w konkurencji skoku wzwyż, Eliasz Napiórkowski w biegu na 60 metrów i Kornelia Szymczyk na dystansie 600 metrów.


Lubudu

Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików U-16 odbyły się, w niedzielę 9 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Lekkiej Atletyce w Białymstoku.

Odsłon: 7682
Komentarzy: 1
07:35, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Szusterów w Olecku

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

» Wasze komentarze

achh @ 11:07, 13.02.2020r. IP: *

To jest tak przykre, że od tylu długich lat, dekad miasto nawet nie może kiwnąć palcem by zbudować stadion lub jakiekolwiek minimalne warunki do lekkiej.
To jest wstyd na całą Polskę. Jak na byłe miasta wojewódzkie chyba mamy najbardziej archaiczny stadion spośród wszystkich. Na pewno "czołówka" na szarym końcu.
Przecież to są tak śmieszne pieniądze z punktu widzenia miasta i jest to wydatek raz na 20-30 lat...
To z takich miast jak Ostrołęka wyławia się największe talenty w lekkoatletyce i mieliśmy już takich wiele.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo