« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

(fot. archiwum klubu)

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.


Aleksandra Dobkowska przeskoczyła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150 centymetrów. Z kolei Eliasz Napiórkowski biegł na 60 metrów ukończył z czasem 7,46 s.

Reklama

- To był ostatni start przed Halowymi Mistrzostwami Polski U-18. Ola zakończyła starty z bardzo dobrym wynikiem w hali i wiem, że mimo braku warunków do rozwoju jej konkurencji, może zaskoczyć wszystkich. W ten weekend kibicujmy zawodnikom OKLA, Sebastianowi, Eliaszowi i Korneli, będzie się działo - powiedział trener Bartosz Witkowski.

W najbliższy weekend, w dniach 14-16 lutego, w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w Toruniu wystartują Sebastian Moszczyński w konkurencji skoku wzwyż, Eliasz Napiórkowski w biegu na 60 metrów i Kornelia Szymczyk na dystansie 600 metrów.


JBB

Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików U-16 odbyły się, w niedzielę 9 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Lekkiej Atletyce w Białymstoku.

Odsłon: 5779
Komentarzy: 1
07:35, 12.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.

'Na tę chwilę trenuję sama'. Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

"Na tę chwilę trenuję sama". Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

Trwa trudny okres dla wszystkich sportowców w związku z przerwaniem treningów w obliczu pandemii koronawirusa. Wiadomo już, że igrzyska olimpijskie nie rozpoczną się 24 lipca tego roku. Czy ma szansę wziąć w nich udział Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa?

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

» Wasze komentarze

achh @ 11:07, 13.02.2020r. IP: *

To jest tak przykre, że od tylu długich lat, dekad miasto nawet nie może kiwnąć palcem by zbudować stadion lub jakiekolwiek minimalne warunki do lekkiej.
To jest wstyd na całą Polskę. Jak na byłe miasta wojewódzkie chyba mamy najbardziej archaiczny stadion spośród wszystkich. Na pewno "czołówka" na szarym końcu.
Przecież to są tak śmieszne pieniądze z punktu widzenia miasta i jest to wydatek raz na 20-30 lat...
To z takich miast jak Ostrołęka wyławia się największe talenty w lekkoatletyce i mieliśmy już takich wiele.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo