« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.


Filip Terlik jest zdecydowanie najlepszym juniorem w barwach Ostrołęckiego Klubu Bowligowego. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi, przeprowadzonych w listopadzie ubiegłego roku, wywalczył złoty medal w kategorii juniorów.

Reklama

Teraz przed mieszkańcem Olszewa-Borek niezwykła szansa zaistnienia na arenie międzynarodowej. Zarząd Polskiego Związku Kręglarskiego podjął decyzję o powołaniu zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego na Mistrzostwa Europy Juniorów w bowlingu sportowym.

Oprócz Filipa Terlika w kadrze narodowej na turniej w holenderskim Tilburgu znaleźli się również Anna Kiedrowska, Aleksandra Pagieła, Dominik Chomicz, Mikołaj Czarnecki i Aleks Szczepaniak.


JBB

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w każdym kolejnym starcie prezentuje coraz lepszą dyspozycje i notuję bardziej wartościowe wyniki. Mamy nadzieję, że na mistrzostwach Europy stanie na wysokości zadania i zdobędzie cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Odsłon: 12086
Komentarzy: 2
07:25, 15.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Tom @ 09:44, 15.02.2020r. IP: *.*.207.174

GRATULACJE I POWODZENIA NA ZAWODACH!

Krzyś @ 12:51, 15.02.2020r. IP: *.*.113.26

Życzę sukcesów i wytrwałości w budowaniu kariery

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo