« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.


Filip Terlik jest zdecydowanie najlepszym juniorem w barwach Ostrołęckiego Klubu Bowligowego. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi, przeprowadzonych w listopadzie ubiegłego roku, wywalczył złoty medal w kategorii juniorów.

Reklama

Teraz przed mieszkańcem Olszewa-Borek niezwykła szansa zaistnienia na arenie międzynarodowej. Zarząd Polskiego Związku Kręglarskiego podjął decyzję o powołaniu zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego na Mistrzostwa Europy Juniorów w bowlingu sportowym.

Oprócz Filipa Terlika w kadrze narodowej na turniej w holenderskim Tilburgu znaleźli się również Anna Kiedrowska, Aleksandra Pagieła, Dominik Chomicz, Mikołaj Czarnecki i Aleks Szczepaniak.


Esprit

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w każdym kolejnym starcie prezentuje coraz lepszą dyspozycje i notuję bardziej wartościowe wyniki. Mamy nadzieję, że na mistrzostwach Europy stanie na wysokości zadania i zdobędzie cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Odsłon: 11839
Komentarzy: 2
07:25, 15.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

» Wasze komentarze

Tom @ 09:44, 15.02.2020r. IP: *.*.207.174

GRATULACJE I POWODZENIA NA ZAWODACH!

Krzyś @ 12:51, 15.02.2020r. IP: *.*.113.26

Życzę sukcesów i wytrwałości w budowaniu kariery

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo