« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.


- Niestety Izabela nie może uczestniczyć w tej uroczystej gali, ale chciałbym podziękować za to wyróżnienie. Jest to wielka satysfakcja, zarówno dla Izabeli, jak i naszego ostrowskiego klubu oraz dla całej piłki kobiecej z naszego regionu - powiedział trener Michał Kacprzak.

Reklama

Wyróżnienia odebrały Julita Sęk z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, kulturystka Magdalena Morka oraz Izabela Lenarczyk z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, w której imieniu na scenie pojawił się trener Michał Kacprzak i opowiedział o sukcesach swojej podopiecznej.

- Izabela zasłużyła na tę nagrodę swoją postawą, zaangażowaniem, propagacją kobiecej piłki nożnej w naszym regionie. Jest to czołowa zawodniczka naszego zespołu, dołączyła do nas cztery lata temu. W ubiegłym sezonie strzeliła czternaście bramek w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Jej trafienia przyczyniły się, że nasza drużyna zajmuje wysoką szóstą lokatę i mamy apetyt na więcej. Liczę na to, że dyspozycja Izabeli jaką w tej chwili prezentuje na pewno nam w tym pomoże - mówił przed naszą kamerą trener Izabeli Lenarczyk.Zobacz pełne rozmowy z Michałem Kacprzakiem, trenerem Izabeli Lenarczyk w poniższym materiale filmowym oraz wywiady z Julitą Sęk oraz Magdaleną Morką.

Odsłon: 4727
Komentarzy: 0
07:45, 15.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo