« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.


- Niestety Izabela nie może uczestniczyć w tej uroczystej gali, ale chciałbym podziękować za to wyróżnienie. Jest to wielka satysfakcja, zarówno dla Izabeli, jak i naszego ostrowskiego klubu oraz dla całej piłki kobiecej z naszego regionu - powiedział trener Michał Kacprzak.

Reklama

Wyróżnienia odebrały Julita Sęk z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, kulturystka Magdalena Morka oraz Izabela Lenarczyk z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, w której imieniu na scenie pojawił się trener Michał Kacprzak i opowiedział o sukcesach swojej podopiecznej.

- Izabela zasłużyła na tę nagrodę swoją postawą, zaangażowaniem, propagacją kobiecej piłki nożnej w naszym regionie. Jest to czołowa zawodniczka naszego zespołu, dołączyła do nas cztery lata temu. W ubiegłym sezonie strzeliła czternaście bramek w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Jej trafienia przyczyniły się, że nasza drużyna zajmuje wysoką szóstą lokatę i mamy apetyt na więcej. Liczę na to, że dyspozycja Izabeli jaką w tej chwili prezentuje na pewno nam w tym pomoże - mówił przed naszą kamerą trener Izabeli Lenarczyk.Zobacz pełne rozmowy z Michałem Kacprzakiem, trenerem Izabeli Lenarczyk w poniższym materiale filmowym oraz wywiady z Julitą Sęk oraz Magdaleną Morką.

Odsłon: 5561
Komentarzy: 0
07:45, 15.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo