« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.


- Dziękuję serdecznie za to wyróżnienie. Bardzo ważne dla każdego sportowca, organizatora, trenera być w takich okolicznościach. To jest duże wyróżnienie, że ktoś o nas pamięta - mówił podczas odbierania nagrody Marek Karczewski, prezes Klubu Kolarskiego 24h.

Reklama

Marek Karczewski został wyróżniony za popularyzację sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

- W zasadzie moja praca zawodowa to ciągła organizacja imprez sportowych. Jest to spore wyzwanie i dużo pracy, jeżeli ktoś cokolwiek organizuje wie, jak dużo trzeba poświęcić na to czasu - dodał w rozmowie przed naszą kamerą Marek Karczewski.

Prezesa Klubu Kolarskiego 24h w działaniach wspiera również małżonka.

- Pozdrawiam swoją małżonkę, która ze mną wytrzymuje i pozwala mi na to wszystko. Niektórzy się pytają, kiedy odpoczywam, ja najczęściej odpoczywam na rowerze. Fizycznie jestem zmęczony, ale psychicznie, przy takim wysiłku myślę, że każdy sportowiec wypoczywa - mówił Marek Karczewski.Zobacz pełną rozmowę z Markiem Karczewskim, wyróżnionym za popularyzację sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych podczas plebiscytu Sportowiec Roku 2019, w poniższym materiale filmowym.

Odsłon: 4002
Komentarzy: 6
11:50, 16.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Nie pojmuję @ 21:15, 16.02.2020r. IP: *.*.7.10

Na hooooj mu ta czapka

Szark @ 07:57, 17.02.2020r. IP: *.*.80.201

Co to za czapka?

Dałn @ 09:59, 17.02.2020r. IP: *.*.17.139

Hłe hłe

Tokoz @ 10:27, 17.02.2020r. IP: *.*.101.44

Mareczku troszeczkę ta czapka nie pasuje do stroju

Kol @ 11:39, 17.02.2020r. IP: *.*.10.64

GRATULACJE Panie Marku za wytrwalosc i pasje :ktora zaraza Pan innych.Pozdrowienia dla Pana i dla malzonki

Xyx @ 08:42, 18.02.2020r. IP: *

Czapka...jakie to ma znaczenie. Może czuł podskórnie, że od razu fala krytyki się na niego wyleje. Brawo Marku za ciężką pracę i wytrwałość.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo