« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 został wyróżniony Michał Bukowski. Za popularyzację biegania długodystansowego oraz udział w maratonach nagrodę ostrołęczaninowi wręczył Mariusz Rynkiewicz, dyrektor Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB Łyse.


- Dziękuję bardzo za to wyróżnienie, nie spodziewałem się. Jako biegający amator chciałem podziękować nie tylko tym sportowcom, którzy tylko trenują, tym się zajmują, mają trenerów i tak dalej, ale przede wszystkim zwykłym ludziom, którzy normalnie pracują, mają swoje obowiązki, prace, a mimo wszystko potrafią sięgać szczytów swoich marzeń - mówił Michał Bukowski podczas odebrania nagrody.

Reklama

Największym osiągnięciem Michała Bukowskiego w minionym roku było przebiegnięcie pierwszego ultramaratonu, czyli 100 km. W tym roku ma w planach przebiec jeszcze więcej. Jakie ma porady dla osób, które chciałby zacząć uprawiać sport?

- Po pierwsze trzeba chcieć, ale chcieć dla siebie, nie dlatego żeby pokazać się w internecie. Jeżeli nie podejmiemy decyzji, że robimy to dla siebie to zwątpimy i rzucimy to. Druga rzecz to nie można rzucać się z motyką na słońce. Trzeba to robić w małych dawkach, ale systematycznie - powiedział przed naszą kamerą wyróżniony Michał Bukowski.Zobacz pełną rozmowę z Michałem Bukowskim, wyróżnionym za popularyzację biegania długodystansowego oraz udział w maratonach podczas plebiscytu Sportowiec Roku 2019, w poniższym materiale filmowym.

Odsłon: 3385
Komentarzy: 0
12:25, 16.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo