« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Przemysław Dąbrowski Ambasadorem Regionu (wideo)

Ambasadorem Regionu 2019 został Przemysław Dąbrowski. Wyróżnienie specjalne do doświadczonego lekkoatlety trafiło podczas uroczystej gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce.


- Chciałem podziękować, że tutaj z wami jestem, bo to też już wyróżnienie. Dziękuję mojej rodzinie, która mnie wspiera w sposób bardzo mentalny, chciałem podziękować swoim sponsorom - mówił podczas odbierania nagrody Przemysław Dąbrowski.

Reklama

Doświadczony lekkoatleta w minionym roku zanotował szereg wartościowych wyników. Bardzo udanie zaprezentował się m.in. w 37 PKO Wrocław Maraton, gdzie z czasem 2:28:31 uplasował się na piątej lokacie i zanotował tytuł najlepszego Polaka w całej stawce.

- Cały czas realizuję się w tym co robię, mam motywację i cele. Dużo osiągnąłem, ale chce osiągać jeszcze więcej, zwłaszcza że jest zdrowie - powiedział do naszej kamery Przemysław Dąbrowski.


Lubudu

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Przemysławem Dąbrowskim, wyróżnionym przez kapitułę plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagrodą specjalną Ambasadora Regionu.

Odsłon: 3105
Komentarzy: 3
10:25, 17.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Alojzy @ 09:25, 19.02.2020r. IP: *.*.53.194

Nie wiem dlaczego ten pan jest ciągle promowany przez p. Dobkowskiego. On w ostatnich latach nic wielkiego nie osiągnął poza lansowanie się w mediach. Chwali się swoimi wychowankami których na oczy nigdy nie widział a w Rzekuniu sekcja biegania upadła bo pokazał jakim jest dobrym trenerem... Już lepszym i młodszym biegaczem jest Damian a do tego jest skromny a nie szuka lajkow i zaprasza kogo popadnie do lajkowania strony. Pokory Dabrowski

Prawda @ 10:04, 20.02.2020r. IP: *.*.12.245

Fakt, 2 miejsce w Rzeszowie , 5 we Wrocławiu i 4 w Łodzi to nic . Proszę wspomnieć o tym lepszym jakie miał osiągnięcia w 2019 ? Zazdrośnicy !!!

Miłosz @ 17:47, 20.02.2020r. IP: *.*.206.138

W dzisiejszych czasach media to podstawa
To świetnie że Przemysław Dąbrowski Motywuje Innych Swoją Osobą zastrzepiajac sportowego bakcyla przede wszystkim w młodszym pokoleniu :)
Zycze Dalszych sukcesów i powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo