« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Przemysław Dąbrowski Ambasadorem Regionu (wideo)

Ambasadorem Regionu 2019 został Przemysław Dąbrowski. Wyróżnienie specjalne do doświadczonego lekkoatlety trafiło podczas uroczystej gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce.


- Chciałem podziękować, że tutaj z wami jestem, bo to też już wyróżnienie. Dziękuję mojej rodzinie, która mnie wspiera w sposób bardzo mentalny, chciałem podziękować swoim sponsorom - mówił podczas odbierania nagrody Przemysław Dąbrowski.

Reklama

Doświadczony lekkoatleta w minionym roku zanotował szereg wartościowych wyników. Bardzo udanie zaprezentował się m.in. w 37 PKO Wrocław Maraton, gdzie z czasem 2:28:31 uplasował się na piątej lokacie i zanotował tytuł najlepszego Polaka w całej stawce.

- Cały czas realizuję się w tym co robię, mam motywację i cele. Dużo osiągnąłem, ale chce osiągać jeszcze więcej, zwłaszcza że jest zdrowie - powiedział do naszej kamery Przemysław Dąbrowski.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Przemysławem Dąbrowskim, wyróżnionym przez kapitułę plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagrodą specjalną Ambasadora Regionu.

Odsłon: 2511
Komentarzy: 3
10:25, 17.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Alojzy @ 09:25, 19.02.2020r. IP: *.*.53.194

Nie wiem dlaczego ten pan jest ciągle promowany przez p. Dobkowskiego. On w ostatnich latach nic wielkiego nie osiągnął poza lansowanie się w mediach. Chwali się swoimi wychowankami których na oczy nigdy nie widział a w Rzekuniu sekcja biegania upadła bo pokazał jakim jest dobrym trenerem... Już lepszym i młodszym biegaczem jest Damian a do tego jest skromny a nie szuka lajkow i zaprasza kogo popadnie do lajkowania strony. Pokory Dabrowski

Prawda @ 10:04, 20.02.2020r. IP: *.*.12.245

Fakt, 2 miejsce w Rzeszowie , 5 we Wrocławiu i 4 w Łodzi to nic . Proszę wspomnieć o tym lepszym jakie miał osiągnięcia w 2019 ? Zazdrośnicy !!!

Miłosz @ 17:47, 20.02.2020r. IP: *.*.206.138

W dzisiejszych czasach media to podstawa
To świetnie że Przemysław Dąbrowski Motywuje Innych Swoją Osobą zastrzepiajac sportowego bakcyla przede wszystkim w młodszym pokoleniu :)
Zycze Dalszych sukcesów i powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo