Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

Orz Goworowo był czwartym sparingpartnerem drużyny z Rzekunia. Wcześniej podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego ulegli SKS Szczytno 2:3 i wygrali z Narwią Ostrołęka 2:1 i FC 2012 Różan 6:0.

Tym razem Rzekunianka okazała się lepsza od B klasowego Orza Goworowo. Niżej notowany rywal nie postawił trudnych warunków i podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego odnieśli pewne zwycięstwo 8:1. W pierwszej odsłonie meczu na listę strzelców w drużynie z Rzekunia wpisali się Krzysztof Trzciński i Piotr Karczewski. Po zmianie stron trafiali dwukrotnie Damian Szymczyk, trzykrotnie Adrian Wołejszo i ponownie Piotr Karczewski. Ostatecznie Rzekunianka zanotowała trzecie sparingowe zwycięstwo z rzędu.

W następnym meczu sparingowym piłkarze drużyny z Rzekunia zmierzą się z KS Śniadowo. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę 23 lutego o godz. 12.00 w Łomży.

Rzekunianka Rzekuń - Orz Goworowo 8:1 (2:1)
Bramki: Trzciński, Karczewski (dwie), Wołejszo (trzy), Szymczyk (dwie)

Rzekunianka:
I połowa: Puścian - Mierzejewski, Lutrzykowski, Abramczyk, Olbryś - Karczewski, Sz. Kaczyński - Blat, Trzciński, Obuchowicz - zawodnik testowany

II połowa: Wardak - Białczak, Dasiak, Abramczyk, Podgajny - Karczewski, Lutrzykowski - Szymczyk, Trzciński, Blat - Wołejszo

Odsłon: 27584
Komentarzy: 8
06:35, 18.02.2020r.

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

666 @ 09:25, 18.02.2020r. IP: *.*.197.182

Rzekunianka mogłaby sparować z mocniejszymi drużynami. Wygrać z Różanem albo z Goworowem to żadna chwała.Liga zweryfikuje.Powodzenia i życzę awansu do okręgówki.

kibic @ 12:31, 18.02.2020r. IP: *.*.181.134

co to za Mierzejewski? Adam?

aaa @ 19:01, 18.02.2020r. IP: *.*.126.239

niesamowite osiągnięcia

Raper @ 20:19, 18.02.2020r. IP: *.*.18.248

Widziałem jako kibic ten mecz i powiem że goworowo do połowy było drużyną lepszą po połowie się posypali.

Obiektyw @ 20:30, 18.02.2020r. IP: *.*.158.147

Kilka osob chorych brak zmian i wynik jak widac.. ale fakt pierwsza polowa spokojnie na remis , wiec nie ma sie czym podniecac jak jeden zespol wymieni 8,9 ludzi a drugi 3 i to z lapanki.

do obiektyw @ 23:11, 18.02.2020r. IP: *.*.140.91

Po co się tłumaczycie? po pierwsze to Rzekuń zrobił 6 zmian a po drugie widząc po zestawieniu to w pierwszej połowie Rzekunianka nie grała najmocniejszym składem. To był sparing a więc nie chodzi o żadne podniecanie się. Powodzenia i sukcesów dla jednej i drugiej drużyny.

beka @ 23:11, 18.02.2020r. IP: *

Raper to Ty chyba na innym meczu byłes , jesli goworowo bylo lepsze

Fan @ 20:38, 19.02.2020r. IP: *

No tak. Według Rapera lepsza drużyna strzela 1 gola traci 8. To mi przypomina 1 do 27 pisu w europarlamencie i ogłoszenie zwycięstwa.