Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

Orz Goworowo był czwartym sparingpartnerem drużyny z Rzekunia. Wcześniej podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego ulegli SKS Szczytno 2:3 i wygrali z Narwią Ostrołęka 2:1 i FC 2012 Różan 6:0.

Tym razem Rzekunianka okazała się lepsza od B klasowego Orza Goworowo. Niżej notowany rywal nie postawił trudnych warunków i podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego odnieśli pewne zwycięstwo 8:1. W pierwszej odsłonie meczu na listę strzelców w drużynie z Rzekunia wpisali się Krzysztof Trzciński i Piotr Karczewski. Po zmianie stron trafiali dwukrotnie Damian Szymczyk, trzykrotnie Adrian Wołejszo i ponownie Piotr Karczewski. Ostatecznie Rzekunianka zanotowała trzecie sparingowe zwycięstwo z rzędu.

W następnym meczu sparingowym piłkarze drużyny z Rzekunia zmierzą się z KS Śniadowo. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę 23 lutego o godz. 12.00 w Łomży.

Rzekunianka Rzekuń - Orz Goworowo 8:1 (2:1)
Bramki: Trzciński, Karczewski (dwie), Wołejszo (trzy), Szymczyk (dwie)

Rzekunianka:
I połowa: Puścian - Mierzejewski, Lutrzykowski, Abramczyk, Olbryś - Karczewski, Sz. Kaczyński - Blat, Trzciński, Obuchowicz - zawodnik testowany

II połowa: Wardak - Białczak, Dasiak, Abramczyk, Podgajny - Karczewski, Lutrzykowski - Szymczyk, Trzciński, Blat - Wołejszo

Odsłon: 27604