« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 kwietnia 2020 r., imieniny Hermana, Rufina, Donata

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Zakończono zmagania gminnej ligi halowej piłki nożnej w Lelisie. Podczas trzytygodniowej rywalizacji o miano najlepszej walczyło siedem drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcą turnieju została Kuźnia Art-Met Szafarnia, która nie miała sobie równych.


Udział i rywalizacja w zawodach była doskonałą formą spędzenia wolnego czasu oraz okazją do sportowej zabawy.

Reklama

W zawodach wzięły udział drużyny tj. FC Promil Olszewka, GLKS Lelis, LZS Obierwia, LZS Łęg Przedmiejski, Global Tynki Nasiadki, Kuźnia Art-Met Szafarnia i Młodzi Olszewka.

Ostatnia odsłona gminnej ligi halowej piłki nożnej w Lelisie odbyła się w niedzielę 16 lutego. Po trzytygodniowej rywalizacji zwycięzcą została Kuźnia Art-Met Szafarnia. Drugie miejsce przypadło LZS Obierwia, a podium uzupełnił LZS Łęg Przedmiejski. Kolejne miejsca zajęli FC Promil Olszewka, Global Tynki Nasiadki, GLKS Lelis i Młodzi Olszewka.W gminie Lelis nie brakuje aktywnych liderów, którzy wspólnymi siłami gwarantują aktywne spędzie wolnego czasu.

Zobacz zdjęcia:
Gminna liga halowej piłki nożnej w Lelisie

Więcej zdjęć: Gminna liga halowej piłki nożnej w Lelisie

Odsłon: 10310
Komentarzy: 1
07:05, 19.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

as @ 11:34, 20.02.2020r. IP: *.*.237.83

to teraz by pasowało żeby GLKS w lidze nie był pośmiewiskiem. widać że są ludzie żeby to ruszyć

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo