« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.


- Magdalena naprawdę ciężko pracuje na swoje sukcesy. Jak się skończyła runda jesienna i drużyna zeszła z boiska to Magdalena sama wychodziła na orlik i trenowała samodzielnie, bez trenera. Właśnie za tę postawę, za dobry przykład dla młodzieży, rówieśników, który jest tak bardzo potrzebny młodym ludziom, należą jej się wielkie brawa - powiedział Krzysztof Chojnowski wręczając młodej piłkarce nagrodę specjalną.

Reklama

Z pewnością 15-latka jest na tyle dużym talentem, że otrzyma w kolejnych sezonach szansę występu na boiskach wyższych klas rozgrywkowych. Na treningach jest bardzo pracowitą i systematyczną zawodniczką, na której zawsze można polegać. Obecnie z Jantarem Ostrołęka walczy o awans do II ligi.

- Największym moim sukcesem jest właśnie to wyróżnienie, które otrzymałam. Chciałabym podziękować z tego miejsca trenerom, całej drużynie oraz mojej rodzinie - mówiła przed naszą kamerą Magdalena Dąbrowska.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Magdaleną Dąbrowską, wyróżnioną nagrodą specjalną podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przez Krzysztofa Chojnowskiego, redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka.

Odsłon: 3179
Komentarzy: 2
09:50, 19.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Maria @ 12:15, 19.02.2020r. IP: *.*.49.232

Gratuluję sukcesu?! Życzę wytrwałości i awansu do II ligi.POWODZENIA !!!!

Korona @ 09:15, 20.02.2020r. IP: *

Gratulacje dla zawodniczki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo