« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.


- Magdalena naprawdę ciężko pracuje na swoje sukcesy. Jak się skończyła runda jesienna i drużyna zeszła z boiska to Magdalena sama wychodziła na orlik i trenowała samodzielnie, bez trenera. Właśnie za tę postawę, za dobry przykład dla młodzieży, rówieśników, który jest tak bardzo potrzebny młodym ludziom, należą jej się wielkie brawa - powiedział Krzysztof Chojnowski wręczając młodej piłkarce nagrodę specjalną.

Reklama

Z pewnością 15-latka jest na tyle dużym talentem, że otrzyma w kolejnych sezonach szansę występu na boiskach wyższych klas rozgrywkowych. Na treningach jest bardzo pracowitą i systematyczną zawodniczką, na której zawsze można polegać. Obecnie z Jantarem Ostrołęka walczy o awans do II ligi.

- Największym moim sukcesem jest właśnie to wyróżnienie, które otrzymałam. Chciałabym podziękować z tego miejsca trenerom, całej drużynie oraz mojej rodzinie - mówiła przed naszą kamerą Magdalena Dąbrowska.


Lubudu

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Magdaleną Dąbrowską, wyróżnioną nagrodą specjalną podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przez Krzysztofa Chojnowskiego, redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka.

Odsłon: 3938
Komentarzy: 2
09:50, 19.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Maria @ 12:15, 19.02.2020r. IP: *.*.49.232

Gratuluję sukcesu?! Życzę wytrwałości i awansu do II ligi.POWODZENIA !!!!

Korona @ 09:15, 20.02.2020r. IP: *

Gratulacje dla zawodniczki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo