« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2019 został Robert Wojdyna, prezes UMKS Trójka Ostrołęka, który podjął się bardzo trudnego budowania silnej drużyny seniorów i szkolenia młodzieży.


Mimo wielu trudności, prezes ostrołęckich szczypiornistów, od lat konsekwencji pracuje na rzecz rozwoju piłki ręcznej. Coraz większa grupa osób i sponsorów wokół sprawia, że klub staje się mocnym ośrodkiem, nie tylko na mapie Mazowsza, ale także całego regionu.

Reklama

- Czuję się bardzo mocno zaskoczony. Chciałbym powiedzieć, że praca działacza też się opłaca. Dziękuję zawodnikom, członkom naszej drużyny, naszego zarządu, rodzinie, która musi wytrzymywać moje prace, częste wybywanie z domu i mam nadzieję, że będziemy mogli osiągać coraz większe sukcesy - mówił Robert Wojdyna, Działacz Roku 2019.

Niegdyś jako piłkarz, a dziś jako prezes, Robert Wojdyna może realizować swoją wielką pasję do piłki ręcznej. Jakie plany wiąże na kolejne lata prezes UMKS Trójka Ostrołęka?

- Myślę, że fajnie by było utrzymać zespół seniorów w drugiej lidze. Na pewno dużym rozwojem w najbliższych latach będzie młodzież, w którą mocno inwestujemy - powiedział przed naszą kamerą Działacz Roku 2019.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Robertem Wojdyną, wybranym przez kapitułę plebiscytu Działaczem Roku 2019.

Odsłon: 5981
Komentarzy: 0
11:43, 20.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo