Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Narew na remis z Wissą Szczuczyn (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokazali się podczas wczorajszego sparingu z lepszej strony. Narew Ostrołęka na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zremisowała z Wissą Szczuczyn 1:1. Jedyną bramkę dla "Dumy Kurpi" strzelił Przemysław Olesiński.

Wyżej notowany rywal zaprezentował się z dobrej strony, ale Narwianie również zagrali na miarę oczekiwań.

W pierwszej odsłonie trener Dariusz Narolewski wystawił, wydaje się, że na chwilę obecną najmocniejszą jedenastkę. Drużyna przystąpiła do meczu mocno zmotywowana i starała się osiągnąć dobry rezultat. Niestety w 18 minucie spotkania Andrij Radczenko nie trafił czysto w piłkę i dopadł do niej napastnik gości. Piłkarz Wissy wykorzystał prezent i umieścił futbolówkę w siatce.

Chwilę później niebiesko-czerwoni wyrównali. Akcję napędził Mariusz Marczak, strzał oddał Piotr Strzeżysz, a do odbitej piłki dopadł Przemysław Olesiński i doprowadził do remisu. Do gwizdka kończącego pierwszą połowę meczu kibice, którzy przybyli na to starcie, oglądali szybką grę obu drużyn i wiele ciekawie skonstruowanych akcji. Wynik jednak nie uległ zmianie.

W drugiej połowie obaj trenerzy postanowili trochę pozmieniać wyjściowe składy swoich drużyn. Sytuacji strzeleckich już tak dużo nie tworzono i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

- Powoli nasza gra wygląda coraz lepiej, na pewno idziemy w dobrym kierunku - powiedział na gorąco po meczu trener Dariusz Narolewski.

W kolejnym meczu kontrolnym Narew Ostrołęka zagra z Orlętami Czyżew. Spotkanie zostało zaplanowane na środę 26 lutego. Początek o godz. 19.30 na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa.

Narew Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 1:1 (1:1)
Bramki: Olesiński 19. - 18.

Narew: Radczenko - Okhrimenko, Pełtak, Borkowski, Cychol - Mocarski, Strzeżysz, Marczak, Gontarz, Jastrzębski - Olesiński oraz Stepnowski, Cendrowski, Niedźwiecki, Popieniek, Jóźwiak, Karwowski, Białobrzeski, Dąbrowski, Turek, Kiernozek, Kuzia

Sparing: Narew Ostrołęka - Wissa Szczuczyn

Więcej zdjęć: Sparing: Narew Ostrołęka - Wissa Szczuczyn

Odsłon: 10916