« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.


Zawodnicy Ostrołęckiego KKK na zgrupowaniu przebywali pod opieką trenerów: Wiesława Orzoła, Krzysztofa Ślaskiego, Artura Orzoła, Radosława Sikory i Emilii Chimkowskiej. W Zimowej Szkole Karate wzięło udział blisko sześćdziesięciu karateków.

Reklama

Podczas zgrupowania zajęcia odbywały się dwa lub trzy razy dziennie, a dzieci i młodzież szlifowały kihon, kumite i kata. Każdy kolejny dzień rozpoczynał się o godz. 7.00 porannym rozruchem, a następnie karatecy ćwiczyli na dwóch treningach.

W trakcie obozu nie zabrakło również rozgrywki w postaci jazdy na nartach i kuligu zakończonego ogniskiem. Ostatnim punktem punktem Zimowej Szkoły Karate był egzamin na wyższe stopnie uczniowskiej kyu. Nie zapomniano również o zdaniu egzaminu na V dan przez shihana Wiesława Orzoł. Był tort i liczne gratulacje.Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczkę przed kolejnym sezon 2020. W 2019 roku z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi, sięgając po medale m.in. mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Więcej zdjęć: Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Odsłon: 7190
Komentarzy: 2
11:05, 24.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

George @ 13:26, 24.02.2020r. IP: *.*.44.232

Super!

prawicowy eserowiec @ 15:13, 24.02.2020r. IP: *.*.154.126

no nie wiem czy super . kiedyś było lepiej , a poza tym rosjanie i dzieci na Syberii poddawane są cięższym próbom fizycznym.
Mam nadzieję ,że shihan Orzoł doczeka się następcy wśród kadetów bo jego trenerzy to nie rokują :-(

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo