« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.


Zawodnicy Ostrołęckiego KKK na zgrupowaniu przebywali pod opieką trenerów: Wiesława Orzoła, Krzysztofa Ślaskiego, Artura Orzoła, Radosława Sikory i Emilii Chimkowskiej. W Zimowej Szkole Karate wzięło udział blisko sześćdziesięciu karateków.

Reklama

Podczas zgrupowania zajęcia odbywały się dwa lub trzy razy dziennie, a dzieci i młodzież szlifowały kihon, kumite i kata. Każdy kolejny dzień rozpoczynał się o godz. 7.00 porannym rozruchem, a następnie karatecy ćwiczyli na dwóch treningach.

W trakcie obozu nie zabrakło również rozgrywki w postaci jazdy na nartach i kuligu zakończonego ogniskiem. Ostatnim punktem punktem Zimowej Szkoły Karate był egzamin na wyższe stopnie uczniowskiej kyu. Nie zapomniano również o zdaniu egzaminu na V dan przez shihana Wiesława Orzoł. Był tort i liczne gratulacje.Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczkę przed kolejnym sezon 2020. W 2019 roku z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi, sięgając po medale m.in. mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Więcej zdjęć: Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Odsłon: 6211
Komentarzy: 2
11:05, 24.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

» Wasze komentarze

George @ 13:26, 24.02.2020r. IP: *.*.44.232

Super!

prawicowy eserowiec @ 15:13, 24.02.2020r. IP: *.*.154.126

no nie wiem czy super . kiedyś było lepiej , a poza tym rosjanie i dzieci na Syberii poddawane są cięższym próbom fizycznym.
Mam nadzieję ,że shihan Orzoł doczeka się następcy wśród kadetów bo jego trenerzy to nie rokują :-(

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo