« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 29 marca 2020 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.


Zawodnicy Ostrołęckiego KKK na zgrupowaniu przebywali pod opieką trenerów: Wiesława Orzoła, Krzysztofa Ślaskiego, Artura Orzoła, Radosława Sikory i Emilii Chimkowskiej. W Zimowej Szkole Karate wzięło udział blisko sześćdziesięciu karateków.

Reklama

Podczas zgrupowania zajęcia odbywały się dwa lub trzy razy dziennie, a dzieci i młodzież szlifowały kihon, kumite i kata. Każdy kolejny dzień rozpoczynał się o godz. 7.00 porannym rozruchem, a następnie karatecy ćwiczyli na dwóch treningach.

W trakcie obozu nie zabrakło również rozgrywki w postaci jazdy na nartach i kuligu zakończonego ogniskiem. Ostatnim punktem punktem Zimowej Szkoły Karate był egzamin na wyższe stopnie uczniowskiej kyu. Nie zapomniano również o zdaniu egzaminu na V dan przez shihana Wiesława Orzoł. Był tort i liczne gratulacje.Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczkę przed kolejnym sezon 2020. W 2019 roku z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi, sięgając po medale m.in. mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Więcej zdjęć: Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie

Odsłon: 5327
Komentarzy: 2
11:05, 24.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

George @ 13:26, 24.02.2020r. IP: *.*.44.232

Super!

prawicowy eserowiec @ 15:13, 24.02.2020r. IP: *.*.154.126

no nie wiem czy super . kiedyś było lepiej , a poza tym rosjanie i dzieci na Syberii poddawane są cięższym próbom fizycznym.
Mam nadzieję ,że shihan Orzoł doczeka się następcy wśród kadetów bo jego trenerzy to nie rokują :-(

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo