« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik z trzema złotymi medalami

Ewa Bartosik wciąż zachwyca formą
Ewa Bartosik wciąż zachwyca formą

Kolejny świetny występ na swoim koncie zapisała weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik. Podczas Halowych Mistrzostw Polski Masters w Toruniu, ostrołęczanka zanotowała bardzo wartościowe i zgarnęła komplet złotych medali.


- Występ Ewy Bartosik stoi pod znakiem zapytania, ze względu na uraz stawu kolanowego - informował jeszcze przed zawodami Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Reklama

Nasza weteranka spisała się jednak w zawodach wyśmienicie i powróciła z imprezy z trzema złotymi medalami. We wszystkich konkurencjach, w których startowała w kategorii +65 lat nie dała szans rywalkom.

W sprincie na 60 metrów Ewa Bartosik wygrała z czasem 9,63 s, w skoku w dal zwyciężyła z wynikiem 3,40 m, a w trójskoku 7,69 m. Teraz przed zawodniczką współpracującą z trenerem Bartoszem Witkowskim chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do sezonu letniego.Ewa Bartosik na swoim koncie ma wiele medali rangi mistrzostw Polski, ale również medalowe lokaty w mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata.

Odsłon: 4316
Komentarzy: 2
07:45, 27.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

Bajka @ 12:15, 27.02.2020r. IP: *.*.45.24

Ewa, jesteś WIELKA . Gratuluję tych medali / może dostaniesz od Pana Prezydenta jakieś złote/. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Jadzia @ 14:29, 27.02.2020r. IP: *

Ewcia śledzę Twoje osiągnięcia i podziwiam Cię Pozdrowienia dla Bartka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo