« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik z trzema złotymi medalami

Ewa Bartosik wciąż zachwyca formą
Ewa Bartosik wciąż zachwyca formą

Kolejny świetny występ na swoim koncie zapisała weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik. Podczas Halowych Mistrzostw Polski Masters w Toruniu, ostrołęczanka zanotowała bardzo wartościowe i zgarnęła komplet złotych medali.


- Występ Ewy Bartosik stoi pod znakiem zapytania, ze względu na uraz stawu kolanowego - informował jeszcze przed zawodami Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Reklama

Nasza weteranka spisała się jednak w zawodach wyśmienicie i powróciła z imprezy z trzema złotymi medalami. We wszystkich konkurencjach, w których startowała w kategorii +65 lat nie dała szans rywalkom.

W sprincie na 60 metrów Ewa Bartosik wygrała z czasem 9,63 s, w skoku w dal zwyciężyła z wynikiem 3,40 m, a w trójskoku 7,69 m. Teraz przed zawodniczką współpracującą z trenerem Bartoszem Witkowskim chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do sezonu letniego.Ewa Bartosik na swoim koncie ma wiele medali rangi mistrzostw Polski, ale również medalowe lokaty w mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata.

Odsłon: 5489
Komentarzy: 2
07:45, 27.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Bajka @ 12:15, 27.02.2020r. IP: *.*.45.24

Ewa, jesteś WIELKA . Gratuluję tych medali / może dostaniesz od Pana Prezydenta jakieś złote/. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Jadzia @ 14:29, 27.02.2020r. IP: *

Ewcia śledzę Twoje osiągnięcia i podziwiam Cię Pozdrowienia dla Bartka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo