« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jeden rywal mniej dla Narwi i KS CK Troszyn

Piłkarze Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn będą mieli o jednego rywala mniej w walce o awans do IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Problemy kadrowe Mazowsza Jednorożec sprawiły, że zespół zmuszony był do wycofania się z dalszej rywalizacji.


- Koniec pewnej epoki dla seniorów Mazowsza Jednorożec. Niestety nasz klub jest zmuszony wycofać zespół seniorów z ligi okręgowej, odwołać wszystkie mecze sparingowe. Powodem są problemy kadrowe, które ciągną się za nami od dłuższego czasu - poinformował klub na swoim profilu facebookowym.

Reklama

W rundzie jesiennej piłkarze Mazowsza Jednorożec odnieśli dwa zwycięstwa - nad Soną Nowe Miasto 3:2 i Wkrą Bieżuń 2:0. Z każdym kolejnym spotkaniem rywalizowało im się coraz trudniej. Z Narwią Ostrołęka przegrali 1:4, a z KS CK Troszyn aż 0:8. Wycofanie się z rywalizacji piłkarzy Mazowsza Jednorożec sprawia, że dla piłkarzy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego pojawią się wolne terminy.

W rundzie wiosennej Mazowsze Jednorożec miało podejmować Narew 1962 Ostrołęka w środę 20 maja. KS CK Troszyn miało z kolei gościć Mazowsze Jednorożec w sobotę 6 czerwca.


Łubudu

W rundzie wiosennej ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka wystąpi zatem piętnaście zespołów, a każda z drużyn będzie miała do rozegrania czternaście meczów.

Odsłon: 8112
Komentarzy: 3
03:50, 29.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Kibic @ 06:19, 29.02.2020r. IP: *.*.97.29

Na stronie Mazowsza jest napisane że jeszcze zbierają drużynę

Maniek @ 07:50, 01.03.2020r. IP: *.*.153.130

Chyba nie pewne info bo wczoraj grali sparingi w Baranowie i maja dryzne

Mazowsze @ 18:46, 02.03.2020r. IP: *.*.98.26

Jest duża szansa że jednak zagramy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo