« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarze zagrali dla Antosia (zdjęcia, wideo)

W hali im. Arkadiusza Gołasia piłkarze rywalizowali w turnieju charytatywnym, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Antosia Antośkiewicza. Do zmagań zostało zaproszone trzynaście zespołów, a wynik był tym razem sprawą drugorzędną.


Odnotujmy jednak, że pierwsze miejsce w zawodach wywalczyła drużyna Czarki Przasnysz. Na drugim miejscu uplasował się zespół ZK Przytuły, zaś na trzecim zespół Nauczycieli

Reklama

Ponadto w turnieju zagrali jeszcze: Akademia Malucha, APN, Dip Bro, Jantar Oldboye, KS Białobrzeg Bliższy, Marex Team, Oldboy Rzekuń, Rodzice APN 2011, Rodzice Korony i X-Car Auto Lakiery. Wyjątkowy puchar otrzymała drużyna Nauczycieli, która zebrała największą kwotę na leczenie Antosia. Puchary i medale wręczył zawodnikom prezydent Łukasz Kulik, który objął wydarzenie swoim patronatem.

Zwycięska drużyna Czarki Przasnysz wystąpiła w składzie: Jakub Cichocki, Piotr Kapuściński, Adam Lewandowski, Paweł Michalak, Mateusz Pepłowski, Michał Płochacz, Kamil Rutkowski, Dariusz Sławski, Marcin Sokół i Jarosław Tomaszewski.


Lubudu

Pieniądze zebrane podczas turnieju "Zagrajmy dla Antosia" w kwocie 4394,37 zł zostały przekazane Fundacji "Nasze dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - CZD" na leczenie Antosia.

Zobacz zdjęcia:
Piłkarze zagrali dla Antosia

Więcej zdjęć: Piłkarze zagrali dla Antosia

Odsłon: 11824
Komentarzy: 0
10:40, 26.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

W miniony poniedziałek wicelider Klasy Okręgowej rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego trenowali pięciokrotnie. W tym tygodniu szkoleniowiec zaplanował cztery spotkania oraz sparing.

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo