« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA najlepiej punktuje dla miasta

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki okazał się zdecydowanie najlepszy w naszym mieście w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2019. W sumie na konto lekkoatletów trafiło aż 73,5 pkt, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem.


Na konto klubu trafiło 6 punktów w klasyfikacji młodzieżowców, 37 pkt w gronie juniorów młodszych, 13 pkt - juniorów młodszych i 17,5 pkt - młodzików.

Reklama

Drugi w klasyfikacji jest klub pływacki SP Narew Ostrołęka, który wywalczył 18 punktów za bardzo dobre wyniki Angeliki Wikieł w rywalizacji młodzieżowców. Na trzecim stopniu podium uplasowali się reprezentanci UKS Siódemka. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zdobyli w sumie trzynaście punktów.

Na konto Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej Nike trafiło 6,25 pkt za udane występy młodziczek. Z kolei 6,078 pkt zdobył Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka za udane występy młodziczek. Sześć punktów dołożyli ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka prowadzeni przez trenera Władysława Niedźwieckiego.

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzony przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczył cztery punkty, które zdobyli młodzicy. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zanotował trzy punkty, również za rywalizację młodzików. Trzy punkty trafiły także na konto siatkarskiego klubu UKS Olimp.Opracowane na bazie danych opublikowanych przez Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy Zespół Sportu Młodzieżowego w Warszawie.

Odsłon: 6978
Komentarzy: 2
09:45, 28.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

ff @ 12:43, 28.02.2020r. IP: *

To w grach zespołowych Nike najlepsze. Brawo!

Adaś @ 16:04, 28.02.2020r. IP: *.*.35.224

Lekkoatletyka Królową Sportu.
Brawo OKLA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo