« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA najlepiej punktuje dla miasta

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki okazał się zdecydowanie najlepszy w naszym mieście w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2019. W sumie na konto lekkoatletów trafiło aż 73,5 pkt, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem.


Na konto klubu trafiło 6 punktów w klasyfikacji młodzieżowców, 37 pkt w gronie juniorów młodszych, 13 pkt - juniorów młodszych i 17,5 pkt - młodzików.

Reklama

Drugi w klasyfikacji jest klub pływacki SP Narew Ostrołęka, który wywalczył 18 punktów za bardzo dobre wyniki Angeliki Wikieł w rywalizacji młodzieżowców. Na trzecim stopniu podium uplasowali się reprezentanci UKS Siódemka. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zdobyli w sumie trzynaście punktów.

Na konto Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej Nike trafiło 6,25 pkt za udane występy młodziczek. Z kolei 6,078 pkt zdobył Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka za udane występy młodziczek. Sześć punktów dołożyli ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka prowadzeni przez trenera Władysława Niedźwieckiego.

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzony przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczył cztery punkty, które zdobyli młodzicy. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zanotował trzy punkty, również za rywalizację młodzików. Trzy punkty trafiły także na konto siatkarskiego klubu UKS Olimp.Opracowane na bazie danych opublikowanych przez Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy Zespół Sportu Młodzieżowego w Warszawie.

Odsłon: 4917
Komentarzy: 2
09:45, 28.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

ff @ 12:43, 28.02.2020r. IP: *

To w grach zespołowych Nike najlepsze. Brawo!

Adaś @ 16:04, 28.02.2020r. IP: *.*.35.224

Lekkoatletyka Królową Sportu.
Brawo OKLA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo