« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści III LO z pucharem prezydenta

Szczypiorniści III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej okazali się najlepsi w rywalizacji o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W zawodach zaprezentowało się siedem szkół, które rywalizowały systemem "każdy z każdym".


Dwudniowa rywalizacja miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce.

Reklama

W osiemnastej odsłonie zawodów bezapelacyjnie najlepsi okazali się piłkarze ręczni III Liceum Ogólnokształcącego, przed Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 i Zespołem Szkół Zawodowych nr 3.

Ponadto w turnieju udział wzięły reprezentacje szkół: I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 i Zespołu Szkół Zawodowych nr 4. Najlepsze zespoły nagrodził wiceprezydent miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski.

Warto przypomnieć, że wcześniej w mistrzostwach miasta rywalizowały piłkarki ręczne. Najlepsze okazały się zawodniczki I LO, przed III LO i II LO. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęły drużyny ZSZ nr 4, ZSZ nr 2, ZSZ nr 3 i ZSZ nr 1.


JBB

Już na początku marca do rywalizacji przystąpią siatkarki i siatkarze. Mistrzostwa w kategorii kobiet zostały zaplanowane na 5-6 marca, a zmagania mężczyzn zostały przewidziane na 9-10 marca. Do rywalizacji przystąpią jeszcze koszykarze, piłkarze nożni, a rywalizację zakończą tenisistki i tenisiści ziemni.

Odsłon: 5973
Komentarzy: 1
03:30, 29.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2019/2020 nie wybiegnie już na parkiet w rozgrywkach II ligi. Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w oficjalnym komunikacie o zakończeniu rozgrywek z zachowaniem aktualnej klasyfikacji.

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

» Wasze komentarze

Errata @ 16:24, 29.02.2020r. IP: *

W artykule są nieprawdziwe informacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo