Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

KS CK Troszyn ze zmiennym szczęściem

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie kolejne dwa spotkania sparingowe w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej ligi okręgowej. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Truszkowskiego odniosła zwycięstwo i zanotowała porażkę.

W pierwszym kontrolnym starciu rozegranym w Kolnie piłkarze KS CK Troszyn pokonali miejscowego Orła 3:2. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Truszkowskiego strzelili Patryk Gumowski, Daniel Kopeć i Mieszko Grodzki.

W pierwszej odsłonie padła tylko jedna bramka. Jej autorem był Patryk Gumowski, który pokonał bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam. Po zmianie stron Orzeł strzelił dwa gole, ale taką samą zdobyczą bramkową odpowiedzieli podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego. Daniel Kopeć trafił do siatki rywala głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Mieszko Grodzki zdobył gola po dośrodkowaniu na krótki słupek. Ostatecznie KS CK Troszyn wygrał z Orłem Kolno 3:2.

Orzeł Kolno - KS CK Troszyn 2:3 (0:1)
Bramki dla KS CK: Gumowski, Kopeć, Grodzki

KS CK:
I połowa: Pa. Modzelewski - Kowalczyk, Górski, Cychol, K. Dzwonkowski - Dzbeński, Świderski, Stepnowski, Gumowski - D. Dzwonkowski Staszczuk

II połowa: Pa. Modzelewski - Kowalczyk, Kopeć, Petrosjan, K. Kamionowski - Laska, Prz. Modzelewski, P. Kamionowski, Dzbeński - Bałas, Grodzki

Następnego dnia, w konfrontacji rozegranej w Zambrowie, KS CK Troszyn musiał uznać wyższość Ruchu Wysokie Mazowieckie 2:3. Tym razem trafienia na koncie drużyny z powiatu ostrołęckiego zapisali Jakub Laska i Paweł Dzbeński.

Ruch Wysokie Mazowiecki - KS CK Troszyn 3:2 (1:1)
Bramki: Grochowski, Porębski, Jackiewicz - Laska, Dzbeński

KS CK:
I połowa: Łyziński - Dzbeński, Górski, Cychol, K. Dzwonkowski - Laska, Świderski, Stepnowski, Gumowski - D. Dzwonkowski Staszczuk

II połowa: Łyziński - Prz. Modzelewski, Górski, Cychol, K. Kamionowski - Dzbeński, P. Kamionowski, Gąska, Stepnowski (75. Petrosjan) - Bałas, D. Dzwonkowski

W okresie przygotowawczym do nowego sezonu ligi okręgowej KS CK Troszyn rozegrał już osiem meczów sparingowych. Wcześniej drużyna Marcina Truszkowskiego odniosła zwycięstwa nad Bartnikiem Myszyniec 3:1, Makowianką Maków Mazowiecki 4:1 i KS Wąsewo 5:1.

Porażek KS CK Troszyn doznał w meczach sparingowych z Olimpią Zambrów 3:4, Wissą Szczuczyn 0:1 i Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2. Bezbramkowym remisem zakończyła się z kolei konfrontacja z Warmią Grajewo. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozgrywali mecze w Zambrowie, Myszyńcu, Kolnie, Mińsku Mazowieckim, Łomży, Długosiodle i Zambrowie.

Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie sparingowe z Jagiellonią II Białystok. Mecz został zaplanowany na sobotę 7 marca. Tydzień później startuje runda wiosenna ligi okręgowej. W pierwszym meczu rywalem KS CK Troszyn będzie Płońska Akademia Futbolu. Początek konfrontacji na stadionie przy ulicy Słowackiego o godz. 14.00.

Odsłon: 32938