« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Osiem medali Ostrołęckiego KKK w Górze Kalwarii

Bardzo udanie nowy sezon rozpoczęli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Pod wodzą senpai Krzysztofa Zielińskiego i senpai Dariusza Kukucia wywalczyli osiem medali mistrzostw Mazowsza, które zostały przeprowadzone w Górze Kalwarii.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 241 zawodników z 22 klubów. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin wywalczył siedem medalowych lokat, które przełożyły się na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Reklama

Złote medale w zawodach wywalczyli junior młodszy Paweł Goździewski w kategorii -55 kg, junior Szymon Niziński w kategorii w kat. -60 kg, juniorka młodsza Julita Sęk w kat. -50 kg oraz junior Mateusz Kukuć w kat. - 65 kg.

W finałowych walkach wyższość swoich rywali musieli uznać juniorka Małgorzata Goździewska w kat. -50 kg, junior Patryk Wekwejt w kat. -55 kg oraz juniorka młodsza Aleksandra Kukuć w kat. junior -70 kg. Brąz z kolei zdobył junior Jakub Niziński w kat. -70 kg.Damian Sadlak i Marcin Kaczmarczyk po zaciętych starciach przegrali walki o wejście do strefy medalowej. Opiekunami zawodniczek i zawodników Ostrołęckiego KKK byli senpai Krzysztof Zielinski i senpai Dariusz Kukuć.

Odsłon: 5962
Komentarzy: 0
10:45, 04.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo