« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale Fight Academy w Kaszub Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Pomorza Kaszub Cup. W miejscowości Luzino k. Wejherowa do rywalizacji pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu przystąpili kadeci i juniorzy w formule kicklight.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło sześciu podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, z których czwórka stanęła na podium rywalizacji. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się kadet Szymon Orzoł, który w kat. -69 kg wywalczył złoty medal.

Reklama

Udanie w zawodach wypadła również juniorka Ewelina Peczyńska, która w kat. -55 kg dopiero w finale musiała uznać rywalki. Z imprezy powróciła ze srebrnym medalem i doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych walkach.

Kadeci Bartosz Stolarczyk i Dominik Jędraszczak w kat. odpowiednio +69 kg i -42 kg wywalczyli brązowe medale.

- Trochę szczęścia zabrakło Pawłowi Ostrowskiemu i Patrykowi Bielewiczowi, którzy nie wywalczyli medalowych lokat - mówi Arkadiusz Ludwiczak, szkoleniowiec Fight Academy. - Obaj w pierwszych walkach trafili na późniejszych triumfatorów swoich dywizji - dodaje.


Esprit

Dla reprezentantów Fight Academy Ostrołęka był to pierwszy start, ale w tym sezonie wyzwań nie zabraknie.

- Z pewnością to będzie dla nas bardzo pracowity sezon, w którym zaprezentujemy się w szeregu imprez - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy. - Już teraz zapraszam także na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, która została zaplanowana na sobotę 21 listopada.

Odsłon: 4758
Komentarzy: 0
08:45, 05.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo