« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale Fight Academy w Kaszub Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Pomorza Kaszub Cup. W miejscowości Luzino k. Wejherowa do rywalizacji pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu przystąpili kadeci i juniorzy w formule kicklight.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło sześciu podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, z których czwórka stanęła na podium rywalizacji. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się kadet Szymon Orzoł, który w kat. -69 kg wywalczył złoty medal.

Reklama

Udanie w zawodach wypadła również juniorka Ewelina Peczyńska, która w kat. -55 kg dopiero w finale musiała uznać rywalki. Z imprezy powróciła ze srebrnym medalem i doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych walkach.

Kadeci Bartosz Stolarczyk i Dominik Jędraszczak w kat. odpowiednio +69 kg i -42 kg wywalczyli brązowe medale.

- Trochę szczęścia zabrakło Pawłowi Ostrowskiemu i Patrykowi Bielewiczowi, którzy nie wywalczyli medalowych lokat - mówi Arkadiusz Ludwiczak, szkoleniowiec Fight Academy. - Obaj w pierwszych walkach trafili na późniejszych triumfatorów swoich dywizji - dodaje.Dla reprezentantów Fight Academy Ostrołęka był to pierwszy start, ale w tym sezonie wyzwań nie zabraknie.

- Z pewnością to będzie dla nas bardzo pracowity sezon, w którym zaprezentujemy się w szeregu imprez - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy. - Już teraz zapraszam także na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, która została zaplanowana na sobotę 21 listopada.

Odsłon: 4312
Komentarzy: 0
08:45, 05.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo