« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Ludwiczak piłkarzem Narwi

Wychowanek ostrołęckiej Korony związał się z Narwią Ostrołęka. W drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego będzie występował z numerem 77. Piotr Ludwiczak ma pomóc niebiesko-czerwonym w uzyskaniu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.


25-letni w swoim piłkarskim CV ma występy wyłącznie w zespole Korony Ostrołęka. Rozpoczynał w drużynach młodzieżowych pod skrzydłami trenera Jacka Żylaka. Następnie przechodząc do drużyny seniorów doznał poważnej kontuzji - zerwał więzadło przednie krzyżowe w prawym kolanie, przez co długi okres zmagał się z rehabilitacją i walką o powrót na boisko.

Reklama

Gdy był pełni zdrów kolejni trenerzy ostrołęckiej Korony chętnie stawiali na Piotra Ludwiczaka. Teraz po wycofaniu drużyny seniorów, 25-latek postanowił spróbować swoich sił w innym ostrołęckim klubie - Narwi, mimo że wcześniej występował w sparingach w barwach Olimpii Zambrów i Nadnarwianki Pułtusk.

- Przekonał mnie projekt pod nazwą Narew Ostrołęka jaki przedstawił mi zarząd klubu. Dodatkowo w drużynie występują piłkarze o wielkich umiejętnościach, m.in. Piotr Strzeżysz, czy Mariusz Marczak. Mam nadzieję, że przy nich będę wstanie w dalszym ciągu się rozwijać - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Piotr Ludwiczak.Piotr Ludwiczak w sparingach, już w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego, występował na bokach obrony i pomocy. Z pewnością będzie sporym wzmocnieniem niebiesko-czerwonych.

Odsłon: 10426
Komentarzy: 0
10:15, 07.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo