« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Ludwiczak piłkarzem Narwi

Wychowanek ostrołęckiej Korony związał się z Narwią Ostrołęka. W drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego będzie występował z numerem 77. Piotr Ludwiczak ma pomóc niebiesko-czerwonym w uzyskaniu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.


25-letni w swoim piłkarskim CV ma występy wyłącznie w zespole Korony Ostrołęka. Rozpoczynał w drużynach młodzieżowych pod skrzydłami trenera Jacka Żylaka. Następnie przechodząc do drużyny seniorów doznał poważnej kontuzji - zerwał więzadło przednie krzyżowe w prawym kolanie, przez co długi okres zmagał się z rehabilitacją i walką o powrót na boisko.

Reklama

Gdy był pełni zdrów kolejni trenerzy ostrołęckiej Korony chętnie stawiali na Piotra Ludwiczaka. Teraz po wycofaniu drużyny seniorów, 25-latek postanowił spróbować swoich sił w innym ostrołęckim klubie - Narwi, mimo że wcześniej występował w sparingach w barwach Olimpii Zambrów i Nadnarwianki Pułtusk.

- Przekonał mnie projekt pod nazwą Narew Ostrołęka jaki przedstawił mi zarząd klubu. Dodatkowo w drużynie występują piłkarze o wielkich umiejętnościach, m.in. Piotr Strzeżysz, czy Mariusz Marczak. Mam nadzieję, że przy nich będę wstanie w dalszym ciągu się rozwijać - powiedział w rozmowie z naszym serwisem sportowym Piotr Ludwiczak.Piotr Ludwiczak w sparingach, już w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego, występował na bokach obrony i pomocy. Z pewnością będzie sporym wzmocnieniem niebiesko-czerwonych.

Odsłon: 6364
Komentarzy: 0
10:15, 07.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo