« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesięć medali MKKK Shinkyokushin w Giżycku

(fot. archiwum klubu)

Ostatniego dnia lutego karatecy MKKK Shinkyokushin rywalizowali w siódmej edycji turnieju karate o puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. W hali sportowej Centralnego Ośrodka Sportowego swoje walki stoczyło łącznie 154 zawodników.


Podopieczni sensei Mariana Zająca wrócili do domów z dziesięcioma medalami - trzema złotymi, dwoma srebrnymi i pięcioma brązowymi.

Reklama

Złote medale na koncie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin zanotowali Izabela Wierzbowska, Szymon Brzuzy i Jan Kołakowski. Na drugim stopniu podium zameldowali się Kacper Sośnicki i Kacper Niedzielski, a brązowe medale zawisły na szyjach Zuzanny Lech, Agaty Rabotowskiej, Macieja Świerczewskiego, Kacpra Brzuzego i Jakuba Rytelewskiego. Tuż za podium znalazła się Lena Wiktorska. Na specjalne wyróżnienie zasługują Izabela Wierzbowska, Zuzanna Lech i Agata Rabotowska z sekcji MKKK w Rzekuniu, które debiutowały na zawodach tej rangi.

Opiekunami grupy byli sensei Marian Zając i Grzegorz dębowski. W roli sędziów wystąpili sempai Klaudia Kymona i Kinga Kot.Siódma edycja turnieju karate shinkyokushin o puchar Krainy Wielkich Jezior odbyła się, w sobotę 29 lutego, w hali Centralnego Ośrodka Sportowego w Giżycku.

Odsłon: 3906
Komentarzy: 0
10:00, 09.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo