« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesięć medali MKKK Shinkyokushin w Giżycku

(fot. archiwum klubu)

Ostatniego dnia lutego karatecy MKKK Shinkyokushin rywalizowali w siódmej edycji turnieju karate o puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. W hali sportowej Centralnego Ośrodka Sportowego swoje walki stoczyło łącznie 154 zawodników.


Podopieczni sensei Mariana Zająca wrócili do domów z dziesięcioma medalami - trzema złotymi, dwoma srebrnymi i pięcioma brązowymi.

Reklama

Złote medale na koncie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin zanotowali Izabela Wierzbowska, Szymon Brzuzy i Jan Kołakowski. Na drugim stopniu podium zameldowali się Kacper Sośnicki i Kacper Niedzielski, a brązowe medale zawisły na szyjach Zuzanny Lech, Agaty Rabotowskiej, Macieja Świerczewskiego, Kacpra Brzuzego i Jakuba Rytelewskiego. Tuż za podium znalazła się Lena Wiktorska. Na specjalne wyróżnienie zasługują Izabela Wierzbowska, Zuzanna Lech i Agata Rabotowska z sekcji MKKK w Rzekuniu, które debiutowały na zawodach tej rangi.

Opiekunami grupy byli sensei Marian Zając i Grzegorz dębowski. W roli sędziów wystąpili sempai Klaudia Kymona i Kinga Kot.


JBB

Siódma edycja turnieju karate shinkyokushin o puchar Krainy Wielkich Jezior odbyła się, w sobotę 29 lutego, w hali Centralnego Ośrodka Sportowego w Giżycku.

Odsłon: 3544
Komentarzy: 0
10:00, 09.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo