« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Dwadzieścia lat to mam takich zmarnowanych". Waldemar Nol szczery do bólu (wideo)

(fot. Umiejscowieni)

Grupa znajomych występująca pod nazwą "Umiejscowieni" odwiedza różne miejscowości starając się uwiecznić historie z nimi związane oraz interesujących ludzi. W najnowszym materiale rozmawiali z ostrołęcką legendą kulturystyki - Waldemarem Nolem.


Na scenie kulturystyki Waldemar Nol zadebiutował w 1975 roku, po raz ostatni zaprezentował się w 2010 roku.

Reklama

Wśród startujących ostrołęczanin występował 35 lat, w tym czasie zdobył dziewięć medali mistrzostw Polski - 3 złote, 4 srebrne i 2 brązowe. Na arenie międzynarodowej najważniejszy start zanotował w 2004 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistrza Świata Mastersów.

Co ostrołęczanin zmieniłby w swoim życiu i karierze gdyby miał taką możliwość?

- Z dwadzieścia lat to mam takich zmarnowanych. Zdaje sobie sprawę z tego, że źle ćwiczyłem i źle się odżywiałem. Tego już nie nadgonię. Teraz chcę, żeby młodzi unikali moich błędów - mówił Waldemar Nol w materiale filmowym na kanale "Umiejscowieni".Pełna rozmowa z Waldemarem Nolem dostępna jest w poniższym materiale filmowym.

Odsłon: 7145
Komentarzy: 3
10:45, 13.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

W związku z panującym koronawirusem odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Lekarze podkreślają, że aktywność fizyczna znacznie poprawia odporność. Eksperci apelują jednak o zachowanie środków ostrożności.

» Wasze komentarze

A.K @ 16:17, 13.03.2020r. IP: *.*.190.225

Pozdrawiam Mistrzu

Ppp @ 17:55, 13.03.2020r. IP: *.*.163.171

Sympatyczny swoj gość

$$ @ 05:38, 14.03.2020r. IP: *.*.185.209

Czy to prawda, że łapany byłeś na dopingu? Ile razy to miało miejsce? Czy to było w tych ,,zmarnowanych,, latach?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo