« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Na najwyższym stopniu podium Marcel Kuźmiński
Na najwyższym stopniu podium Marcel Kuźmiński
(fot. archiwum klubu/Facebook)

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.


W zawodach, które odbyły się w sobotę 7 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim, wzięło udział ponad 800 zawodników.

Reklama

W kategorii junior do -79,3 kg walczyło dwóch zawodników z ostrołęckich klubów. Na najwyższym stopniu podium rywalizację ukończył Marcel Kuźmiński (Berserker's Team Ostrołęka), który w finale pokonał Dominika Grędę (Gladiator Ostrołęka).

Złoto zdobył również Jarosław Rzewnicki (Berserker's Team Ostrołęka), który nie dał szans rywalom w dywizji białych pasów w kategorii -94,3 kg. W pokonanym polu pozostawił m.in. Macieja Gryglickiego, Jarosława Godalę i Jarosława Całkę.

Medal zdobył również Szymon Krystian. Reprezentant ostrołęckiego Gladiatora w dywizji purpurowych pasów musiał uznać wyższość Damiana Wolnego z Octopusa Łódź.Pełne wyniki siódmej edycji Grand Prix Polski BJJ w Mińsku Mazowieckim znajdziesz na stronie grapplerinfo.pl.

Odsłon: 12861
Komentarzy: 0
10:45, 15.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo