« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.


Trenerem Narwi został 23 grudnia 2009 roku. Ostrołęcki zespół prowadził przez ponad rok, do 26 kwietnia 2011 roku. Później przejął stery w Nadnarwiance Pułtusk, a następnie prowadził Świt Nowy Dwór Mazowiecki i ŁKS Łomża.

Reklama

Od 30 czerwca 2017 roku pozostaje bez klubu. Mateusz Miłoszewski ma 37 lat i do dnia dzisiejszego piastował stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Zarządzeniem nr 146/2020 Burmistrza Miasta Pułtusk został jednak Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

- Tomasz Sobiecki z dniem dzisiejszym (18 marca - przyp. red.) został odwołany ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk. Jednocześnie informuję, że na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk został powołany z dniem 19 marca br. Mateusz Miłoszewski, dotychczasowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku - czytamy w komunikacie Wojciecha Gregorczyka, burmistrza Pułtuska.


JBB

Wojciech Gregorczyk urząd burmistrza wygrał dopiero w drugiej turze wyborów. Kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego zgromadził 5069 głosów (53,37 proc.), co dało mu zwycięstwo nad Michałem Kisielem (PiS) - 4429 głosów (46,63 proc.).

Odsłon: 6434
Komentarzy: 0
17:40, 19.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo