« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.


Trenerem Narwi został 23 grudnia 2009 roku. Ostrołęcki zespół prowadził przez ponad rok, do 26 kwietnia 2011 roku. Później przejął stery w Nadnarwiance Pułtusk, a następnie prowadził Świt Nowy Dwór Mazowiecki i ŁKS Łomża.

Reklama

Od 30 czerwca 2017 roku pozostaje bez klubu. Mateusz Miłoszewski ma 37 lat i do dnia dzisiejszego piastował stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Zarządzeniem nr 146/2020 Burmistrza Miasta Pułtusk został jednak Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

- Tomasz Sobiecki z dniem dzisiejszym (18 marca - przyp. red.) został odwołany ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk. Jednocześnie informuję, że na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk został powołany z dniem 19 marca br. Mateusz Miłoszewski, dotychczasowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku - czytamy w komunikacie Wojciecha Gregorczyka, burmistrza Pułtuska.Wojciech Gregorczyk urząd burmistrza wygrał dopiero w drugiej turze wyborów. Kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego zgromadził 5069 głosów (53,37 proc.), co dało mu zwycięstwo nad Michałem Kisielem (PiS) - 4429 głosów (46,63 proc.).

Odsłon: 8638
Komentarzy: 0
17:40, 19.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Dogtrekking jest aktywnością, która z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to dyscyplina sportu, w której organizowane są zawody, ale sprawdza się także jako rekreacyjna i nieco bardziej aktywna forma spaceru ze swoimi czworonogami. Jak to działa?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo