« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

(fot. Kanał Sportowy/YouTube)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.


Ostrołęczanina zaciekawiła sytuacja związana z klubami z niższych klas rozgrywkowych. Wiadomo, że obecnie wprowadzono w naszym kraju stan epidemii, a co za tym idzie zawieszono rozgrywki. Dlatego zachodzi obawa o to co będzie się działo z tymi klubami w najbliższej przyszłości. Sytuacja finansowa wielu klubów zostanie znacząco zachwiana.

Reklama

- Mam pytanie do pana Jarosława Królewskiego odnośnie niższych lig okręgowych. Jak pan Jarosław zapatruje się na ewentualną pomoc klubom z tych niższych lig - zapytał Karol z Ostrołęki.

- Nie wiadomo jak głęboko powinno sięgać wsparcie miasta, samorządów, itp. Fajnie by było wreszcie raz spróbować zbudować dość przejrzysty system wspomagania tego typu instytucji. Ostatecznie te instytucje inwestują w młodzież, rozgrywkę i często są powodem do dumy tych miejscowości. Jakiś plan powinniśmy stworzyć - mówił Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków.Dla większości klubów obecna sytuacja to bezprecedensowy kryzys. Miejmy nadzieję, że wpływ koronawirusa nie spowoduje ich bankructwa i w ostateczności upadłości.

Początek pytania Karola z Ostrołęki do Jarosława Królewskiego w 59 minucie i 14 sekundzie.

Odsłon: 5665
Komentarzy: 3
14:50, 21.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

ehhh @ 16:29, 21.03.2020r. IP: *.*.47.113

A jak ostrołęczanin zrobi kupe w warszawie to też o tym napiszecie?

Ten co dzwonił @ 17:22, 21.03.2020r. IP: *.*.137.32

A tak z innej beczki....są dwie Ostrołęki w Polsce.Proponuje już się więcej redakcji nie BŁAŹNIĆ.

Ale @ 09:22, 22.03.2020r. IP: *.*.31.242

Coś może z lokalnego sportu? Jak trenują kluby?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo