« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?


- Moja grupa wykonuje treningi indywidualne, ale bez nacisku. Wychodzą tylko za zgodą rodziców na lekkie treningi - wyjaśnia Bartosz Witkowski, jeden z trenerów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Reklama

Lekkoatleci przy swoich zajęciach, ćwicząc na zewnątrz, zachowują wszystkie wytyczne narzucone odgórnie, czyli ćwiczą indywidualnie a nie w grupach. Unikają również kontaktu z innymi, a przy tym wszystkim zachowują zdrowy i higieniczny styl życia.

- Czekamy co dalej, ponieważ sytuacja jest dynamiczna i nie wiem czy i kiedy ruszy sezon. Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny. Póki co nikt nic nie wie i czekam na rozwój wydarzeń. Najważniejsze jednak obecnie jest zdrowie, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych ostrołęckich sportowców i nie tylko - dodaje Bartosz Witkowski.Póki co Polski Związek Lekkiej Atletyki zawiesił wszystkie imprezy lekkoatletyczne do odwołania. Z treningami grupowymi OKLA Ostrołęka ruszy z pewnością dopiero wtedy jak wszystko się uspokoi. Teraz wypada jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Odsłon: 2307
Komentarzy: 2
18:17, 22.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

XXVI Półmaraton Kurpiowski. Dołącz do zmagań

XXVI Półmaraton Kurpiowski. Dołącz do zmagań

XXVI edycja Półmaratonu Kurpiowskiego została zaplanowana na niedzielę 31 maja. Zawody organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zostaną przeprowadzone na trasie z atestem PZLA.

» Wasze komentarze

Do redaktora @ 19:35, 22.03.2020r. IP: *.*.31.242

Może warto zapytać władze klubu jak trenują poszczególne grupy, a nie jednego trenera?

Hehe trener @ 11:30, 23.03.2020r. IP: *.*.25.112

Ggggg

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo