« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?


- Moja grupa wykonuje treningi indywidualne, ale bez nacisku. Wychodzą tylko za zgodą rodziców na lekkie treningi - wyjaśnia Bartosz Witkowski, jeden z trenerów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Reklama

Lekkoatleci przy swoich zajęciach, ćwicząc na zewnątrz, zachowują wszystkie wytyczne narzucone odgórnie, czyli ćwiczą indywidualnie a nie w grupach. Unikają również kontaktu z innymi, a przy tym wszystkim zachowują zdrowy i higieniczny styl życia.

- Czekamy co dalej, ponieważ sytuacja jest dynamiczna i nie wiem czy i kiedy ruszy sezon. Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny. Póki co nikt nic nie wie i czekam na rozwój wydarzeń. Najważniejsze jednak obecnie jest zdrowie, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych ostrołęckich sportowców i nie tylko - dodaje Bartosz Witkowski.Póki co Polski Związek Lekkiej Atletyki zawiesił wszystkie imprezy lekkoatletyczne do odwołania. Z treningami grupowymi OKLA Ostrołęka ruszy z pewnością dopiero wtedy jak wszystko się uspokoi. Teraz wypada jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Odsłon: 13816
Komentarzy: 2
18:17, 22.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

» Wasze komentarze

Do redaktora @ 19:35, 22.03.2020r. IP: *.*.31.242

Może warto zapytać władze klubu jak trenują poszczególne grupy, a nie jednego trenera?

Hehe trener @ 11:30, 23.03.2020r. IP: *.*.25.112

Ggggg

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo