« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.


Brak comiesięcznego przypływu gotówki od klientów sprawił, że cała branża może znaleźć się w sytuacji podbramkowej. Ostrołęckie kluby fitness od 14 marca są nieczynne i zostały pozbawione przychodów.

Reklama

Mimo fatalnej sytuacji ostrołęckie kluby fitness się nie załamują i planują zajęcia online, mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni.

- Postanowiliśmy, że na ten okres kwarantanny będziemy na naszym profilu wstawiać filmiki treningowe z naszymi trenerami, które będziecie mogli Państwo wykonać w domu - informuje West Site Fitness Club.

Dziś ostrołęcka siłownia zaplanowała zumbę z Mają Ferenc. Początek o godz. 18.00.

Forma5 Club również organizuje treningi poprzez media społecznościowe. Od poniedziałku 30 marca mają być dostępne nowe ćwiczenia.

- Kochani klubowicze, podjęliśmy decyzje o tym, że klub będzie nieczynny do 13 kwietnia. Ciężko nam z tym, sami wiecie jak lubimy ćwiczyć, ale zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Od poniedziałku ruszamy z nowymi filmikami treningowymi w domu - ogłasza na swoim profilu społecznościowym Forma5 Club.


Łubudu

Z pewnością darmowe filmiki udostępniane online nie przysporzą ostrołęckim klubom fitness płynności finansowej, żeby realizować na bieżąco wszystkie płatności. Jeżeli sytuacja utrzyma się przez dłuższy czas, a rząd nie zaproponuje jakichś ciekawych rozwiązań, cała branża może mieć duże problemy, aby otworzyć się na nowo po tym kryzysie.

Odsłon: 6802
Komentarzy: 1
14:30, 29.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

J @ 01:05, 30.03.2020r. IP: *.*.52.244

Można przecież poprzez np. zoom prowadzić lekcje online po dokonaniu opłaty trener wysyła link, wyznacza godzinę cwiczen

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo