« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.


Brak comiesięcznego przypływu gotówki od klientów sprawił, że cała branża może znaleźć się w sytuacji podbramkowej. Ostrołęckie kluby fitness od 14 marca są nieczynne i zostały pozbawione przychodów.

Reklama

Mimo fatalnej sytuacji ostrołęckie kluby fitness się nie załamują i planują zajęcia online, mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni.

- Postanowiliśmy, że na ten okres kwarantanny będziemy na naszym profilu wstawiać filmiki treningowe z naszymi trenerami, które będziecie mogli Państwo wykonać w domu - informuje West Site Fitness Club.

Dziś ostrołęcka siłownia zaplanowała zumbę z Mają Ferenc. Początek o godz. 18.00.

Forma5 Club również organizuje treningi poprzez media społecznościowe. Od poniedziałku 30 marca mają być dostępne nowe ćwiczenia.

- Kochani klubowicze, podjęliśmy decyzje o tym, że klub będzie nieczynny do 13 kwietnia. Ciężko nam z tym, sami wiecie jak lubimy ćwiczyć, ale zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Od poniedziałku ruszamy z nowymi filmikami treningowymi w domu - ogłasza na swoim profilu społecznościowym Forma5 Club.


JBB

Z pewnością darmowe filmiki udostępniane online nie przysporzą ostrołęckim klubom fitness płynności finansowej, żeby realizować na bieżąco wszystkie płatności. Jeżeli sytuacja utrzyma się przez dłuższy czas, a rząd nie zaproponuje jakichś ciekawych rozwiązań, cała branża może mieć duże problemy, aby otworzyć się na nowo po tym kryzysie.

Odsłon: 5983
Komentarzy: 1
14:30, 29.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

J @ 01:05, 30.03.2020r. IP: *.*.52.244

Można przecież poprzez np. zoom prowadzić lekcje online po dokonaniu opłaty trener wysyła link, wyznacza godzinę cwiczen

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo