« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.


Bieg na dystansie trzech kilometrów po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki miał się odbyć w najbliższą niedzielę 5 kwietnia o godz. 14.45. Już wiadomo, że do wydarzenia nie dojdzie.

Reklama

- Zaplanowany, na Niedzielę Palmową, VI Ostrołęcki Bieg Papieski nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przełożone początkowo na 17 maja br., w przeddzień 100 rocznicy urodzin papieża świętego Jana Pawła II - informuje Uczniowski Klub Sportowy Clan, organizator biegu.

Jeżeli do startu nie dojdzie w maju organizator zaplanował już kolejny termin. W przypadku utrzymywania się dalszym ciągu pandemii koronawirusa planowana data to 11 października br.


JBB

Udział w biegu jest nieodpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona do 250, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej protimer.pl do wyczerpania limitu miejsc. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Odsłon: 9887
Komentarzy: 4
18:07, 30.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Ostrołęccy medaliści mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985

Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka dzieli się lokalną historią lekkiej atletyki. Przedstawiamy ostrołęckich medalistów mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w latach 1980-1985. Poznaj historię i zobacz kto stawał na podium na arenie krajowej.

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

Pierwsze medale ostrołęczan w mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Poznaj historię

UKS Siódemka Ostrołęka podzielił się lokalną historią lekkiej atletyki. Przypomniano o pierwszych ostrołęckich medalistach mistrzostw Polski. Na pierwszy krążek Ostrołęka czekała do 1976 roku, kiedy to złoty medal w oszczepie wywalczyła Barbara Kulesza.

'Ten bieg jest bliski mojemu sercu'. Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

"Ten bieg jest bliski mojemu sercu". Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

W najbliższą niedzielę 31 maja powinna odbyć się dwudziesta szósta edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W związku z pandemią koronawirusa, MZOS-TiIT postanowił przenieść wydarzenia na 2021 rok. Przemysław Dąbrowski upamiętni jednak ten bieg.

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

W dziesięciu miastach w Polsce, na przełomie 2019 i 2020 roku, odbywał się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 kilometrów pod nazwą City Trail. W olsztyńskiej edycji tych biegów w klasyfikacji kobiet wygrała Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka.

» Wasze komentarze

oswiecony @ 00:02, 31.03.2020r. IP: *.*.163.154

może odwołają to czczenie pedofila

$$ @ 06:03, 31.03.2020r. IP: *.*.185.222

Jak żyć, jak żyć!!

tye @ 12:50, 31.03.2020r. IP: *.*.130.243

To straszna wiadomość.

Halinka to zbyciarka @ 18:49, 01.04.2020r. IP: *

haha
proponuje 17 maja
jeśli się nie odbędzie to:
11 października!

A może jeszcze dorzucić po drodze
jeśli się nie odbędzie to:
31 maja
jeśli się nie odbędzie to:
3 czerwca lub 26 czerwca
jeśli się nie odbędzie to:
26 sierpnia
jeśli się nie odbędzie to:
1 września

Spryciula ;), a inni organizatorzy w mieście muszą teraz Clana zapytać czy pozwoli w jego zarezerwowanych terminach coś innego zorganizować :)


» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo