« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.


Bieg na dystansie trzech kilometrów po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki miał się odbyć w najbliższą niedzielę 5 kwietnia o godz. 14.45. Już wiadomo, że do wydarzenia nie dojdzie.

Reklama

- Zaplanowany, na Niedzielę Palmową, VI Ostrołęcki Bieg Papieski nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przełożone początkowo na 17 maja br., w przeddzień 100 rocznicy urodzin papieża świętego Jana Pawła II - informuje Uczniowski Klub Sportowy Clan, organizator biegu.

Jeżeli do startu nie dojdzie w maju organizator zaplanował już kolejny termin. W przypadku utrzymywania się dalszym ciągu pandemii koronawirusa planowana data to 11 października br.Udział w biegu jest nieodpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona do 250, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej protimer.pl do wyczerpania limitu miejsc. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Odsłon: 9649
Komentarzy: 4
18:07, 30.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Ten bieg jest bliski mojemu sercu'. Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

"Ten bieg jest bliski mojemu sercu". Przemysław Dąbrowski przebiegnie trasę Półmaratonu Kurpiowskiego

W najbliższą niedzielę 31 maja powinna odbyć się dwudziesta szósta edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W związku z pandemią koronawirusa, MZOS-TiIT postanowił przenieść wydarzenia na 2021 rok. Przemysław Dąbrowski upamiętni jednak ten bieg.

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

W dziesięciu miastach w Polsce, na przełomie 2019 i 2020 roku, odbywał się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 kilometrów pod nazwą City Trail. W olsztyńskiej edycji tych biegów w klasyfikacji kobiet wygrała Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka.

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski to zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy zostali docenieni przez prezydenta Łukasza Kulika za osiągnięcia uzyskane w minionym roku.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku. Podjęta decyzja jest równoznaczna z przesunięciem lekkoatletycznych mistrzostw świata na sezon 2022. Czy w wydarzeniach wezmą udział nasi sportowcy?

» Wasze komentarze

oswiecony @ 00:02, 31.03.2020r. IP: *.*.163.154

może odwołają to czczenie pedofila

$$ @ 06:03, 31.03.2020r. IP: *.*.185.222

Jak żyć, jak żyć!!

tye @ 12:50, 31.03.2020r. IP: *.*.130.243

To straszna wiadomość.

Halinka to zbyciarka @ 18:49, 01.04.2020r. IP: *

haha
proponuje 17 maja
jeśli się nie odbędzie to:
11 października!

A może jeszcze dorzucić po drodze
jeśli się nie odbędzie to:
31 maja
jeśli się nie odbędzie to:
3 czerwca lub 26 czerwca
jeśli się nie odbędzie to:
26 sierpnia
jeśli się nie odbędzie to:
1 września

Spryciula ;), a inni organizatorzy w mieście muszą teraz Clana zapytać czy pozwoli w jego zarezerwowanych terminach coś innego zorganizować :)


» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo