« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.


Bieg na dystansie trzech kilometrów po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki miał się odbyć w najbliższą niedzielę 5 kwietnia o godz. 14.45. Już wiadomo, że do wydarzenia nie dojdzie.

Reklama

- Zaplanowany, na Niedzielę Palmową, VI Ostrołęcki Bieg Papieski nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przełożone początkowo na 17 maja br., w przeddzień 100 rocznicy urodzin papieża świętego Jana Pawła II - informuje Uczniowski Klub Sportowy Clan, organizator biegu.

Jeżeli do startu nie dojdzie w maju organizator zaplanował już kolejny termin. W przypadku utrzymywania się dalszym ciągu pandemii koronawirusa planowana data to 11 października br.


JBB

Udział w biegu jest nieodpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona do 250, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej protimer.pl do wyczerpania limitu miejsc. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Odsłon: 11254
Komentarzy: 4
18:07, 30.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

oswiecony @ 00:02, 31.03.2020r. IP: *.*.163.154

może odwołają to czczenie pedofila

$$ @ 06:03, 31.03.2020r. IP: *.*.185.222

Jak żyć, jak żyć!!

tye @ 12:50, 31.03.2020r. IP: *.*.130.243

To straszna wiadomość.

Halinka to zbyciarka @ 18:49, 01.04.2020r. IP: *

haha
proponuje 17 maja
jeśli się nie odbędzie to:
11 października!

A może jeszcze dorzucić po drodze
jeśli się nie odbędzie to:
31 maja
jeśli się nie odbędzie to:
3 czerwca lub 26 czerwca
jeśli się nie odbędzie to:
26 sierpnia
jeśli się nie odbędzie to:
1 września

Spryciula ;), a inni organizatorzy w mieście muszą teraz Clana zapytać czy pozwoli w jego zarezerwowanych terminach coś innego zorganizować :)


» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo