« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.


Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zajmowali trzecią pozycję w klasyfikacji ligowej. Niestety, wyśmienita passa dziesięciu zwycięstw z rzędu poszła na marne. Wydział Gier i Dyscypliny M-WZPS podjął decyzje odnośnie rozstrzygnięć w przerwanych rozgrywkach seniorskich.

Reklama

- W czwartej lidze seniorów (w której gra SPS Volley Ostrołęka - przyp. red.) przyjmuje się tabelę przed zawieszeniem rozgrywek jako klasyfikację końcową. Do trzeciej ligi, bez prawa odstąpienia miejsca, awans uzyskują zespoły z pierwszych miejsc obu grup: WTS Klondaik Warka oraz Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len". W przypadku wakatów w sezonie 2020/21, prawo gry w 3 lidze uzyskają zespoły zgodnie z zasadami rozgrywek w sezonie 2019/20 - poinformował Krzysztof Klepacz, przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny Mazowiecko-Warszawskiego Związki Piłki Siatkowej.

W związku z powyższym ostrołęccy siatkarze kolejny sezon rozpoczną na szczeblu IV ligi mazowieckiej.

- Z tego miejsca chcielibyśmy jako zespół podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do reaktywacji naszego klubu, sponsorom oraz miastu które umożliwiło nam wystartowanie w tych rozgrywkach, a przede wszystkim wam, kibicom, którzy dopingowali nasz zespół i tak licznie gościli na naszych spotkaniach. Dziękujemy. Miejmy nadzieje, że wrócimy silniejsi i uda nam się wystartować w przyszłym sezonie - napisało na swoim profilu facebookowym Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Volley Ostrołęka.


JBB

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie 1.

1 ŻSS "Len" Żyrardów 17 46 48 8
2 KS Huragan Wołomin 18 44 49 13
3 SPS Volley Ostrołęka 18 44 49 18
4 KPS Płock 18 41 45 24
5 Olimpijczyk Mszczonów 18 32 35 26
6 MUKS Tie-Break Piastów 18 29 37 32
7 MUKS Volley Płock 18 27 34 32
8 KS Siatkarz Ząbki 18 20 26 41
9 UKS Sparta Grodzisk Maz. 19 15 21 47
10 WKS Astra Warszawa 18 11 17 47
11 UMKS Gwardia Legionowo 18 8 16 50
12 Olymp Błonie 18 7 11 50
Odsłon: 11115
Komentarzy: 1
15:33, 04.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Ostrołęcka drużyna siatkarska oldbojów zdominowała międzynarodowy turniej Laime Cup w Wilnie. W decydującej finałowej batalii KS Kurpie Volleyball pokonali Volley Team Warszawa 2:0 i sięgnęli po końcowy triumf. Rywalizacja przebiegała w kategorii powyżej 40 lat.

» Wasze komentarze

Lucek @ 21:35, 04.04.2020r. IP: *.*.170.70

Z play-off mieli awans na wyciągnięcie ręki przy tak wysokiej formie z końcówki sezonu.
Ale co się odwlecze to....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo