« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.


Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Filip Terlik ma na swoim koncie wiele wartościowych wyników uzyskanych w minionym roku i w każdej kolejnej imprezie sportowej prezentuje coraz lepszą dyspozycję.

Utalentowany nastolatek notował świetne występy m.in. w Suwałkach, Warszawie, czy Siedlcach. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi przeprowadzonych w listopadzie wywalczył złoty medal w kategorii juniorów.

Dzięki osiąganym wynikom, talent zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego dostrzegł Łukasz Kulik, prezydent Ostrołęki. Włodarz miasta przyznał nastolatkowi stypendium sportowe w wysokości 200 zł, które będzie wypłacane co miesiąc.- W uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów - czytamy w liście gratulacyjnym od Łukasza Kulika.

Odsłon: 4140
Komentarzy: 4
12:10, 15.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Gracz @ 14:02, 15.04.2020r. IP: *.*.47.52

Trudny i wymagający sport, jako czynny zawodnik popieram jego rozwój przez wspierania zdolnych graczy - ja sam gram najlepiej w powiecie w bierki podwodne, jestem coraz lepszy w szachach ekstremalnych, mam nawet w planach powołanie do kadry którą sam utworzę - uważam, że też należy mi się z tego tytułu stypendium, gdzie mogę się po nie zgłosić?

Dobra droga @ 17:03, 15.04.2020r. IP: *.*.31.242

Do starosty się zgłoś.

xD @ 20:48, 15.04.2020r. IP: *.*.187.100

na xboxie se w kręgle pograj JD

do Gracz @ 09:53, 16.04.2020r. IP: *.*.137.254

.

Widać że na kolorach się nie znasz, a o sporcie kompletnie nie masz zielonego pojęcia.


.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo