« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.


Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Filip Terlik ma na swoim koncie wiele wartościowych wyników uzyskanych w minionym roku i w każdej kolejnej imprezie sportowej prezentuje coraz lepszą dyspozycję.

Utalentowany nastolatek notował świetne występy m.in. w Suwałkach, Warszawie, czy Siedlcach. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi przeprowadzonych w listopadzie wywalczył złoty medal w kategorii juniorów.

Dzięki osiąganym wynikom, talent zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego dostrzegł Łukasz Kulik, prezydent Ostrołęki. Włodarz miasta przyznał nastolatkowi stypendium sportowe w wysokości 200 zł, które będzie wypłacane co miesiąc.- W uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów - czytamy w liście gratulacyjnym od Łukasza Kulika.

Odsłon: 7055
Komentarzy: 4
12:10, 15.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński najlepszy. Trelik drugi, Kupis trzeci

Połatyński najlepszy. Trelik drugi, Kupis trzeci

Piętnastu zawodników i zawodniczek wzięło udział w III Wewnętrznym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rozegranym w obiekcie miejskim kręgielni w Aquaparku. Każdy rozegrał pięć gier, a o zwycięstwie decydowała łączna ilość zdobytych punktów. Najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który w klasyfikacji końcowej wyprzedził Filipa Trelika i Karola Kupisa. 

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

» Wasze komentarze

Gracz @ 14:02, 15.04.2020r. IP: *.*.47.52

Trudny i wymagający sport, jako czynny zawodnik popieram jego rozwój przez wspierania zdolnych graczy - ja sam gram najlepiej w powiecie w bierki podwodne, jestem coraz lepszy w szachach ekstremalnych, mam nawet w planach powołanie do kadry którą sam utworzę - uważam, że też należy mi się z tego tytułu stypendium, gdzie mogę się po nie zgłosić?

Dobra droga @ 17:03, 15.04.2020r. IP: *.*.31.242

Do starosty się zgłoś.

xD @ 20:48, 15.04.2020r. IP: *.*.187.100

na xboxie se w kręgle pograj JD

do Gracz @ 09:53, 16.04.2020r. IP: *.*.137.254

.

Widać że na kolorach się nie znasz, a o sporcie kompletnie nie masz zielonego pojęcia.


.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo