« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarze Narwi i KS CK wybiegną na boisko jeszcze wiosną? Decyzja zapadnie najpóźniej do 11 maja

Prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej oraz włodarz PZPN wzięli udział, w środę 15 kwietnia, we wspólnej wideokonferencji. Omówiono podczas niej m.in. wpływ aktualnej sytuacji epidemiologicznej na seniorskie III ligi i klasy niższe.


- Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020 roku. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020 - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Reklama

W rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka grają piłkarze Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn. Obecnie obie drużyny zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Czy runda wiosenna dojdzie do skutku? Wariantów jest kilka.

Najbardziej prawdopodobnym jest zakończenie rozgrywek z obecną klasyfikacją, co skutkowało by awansem ostrołęckiej Narwi. Nadal nie wiadomo, co stałoby się z drużyną prowadzą przez trenera Marcina Truszkowskiego, obecnie druga lokata dawałaby im możliwość walki o awans poprzez mecze barażowe.

Obradowano również o całkowitym anulowaniu sezonu i przejściu składu lig na kolejny sezon z początku rozgrywek. Wyniki z jesieni całkowicie zostałyby anulowane. Tego z pewnością nie chcieliby sympatycy drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego.To jak zakończyła się obecny sezon uzależniony jest, mimo wszystko, od decyzji władz państwowych w sprawie możliwości uprawiania sportu w trakcie epidemii koronawirusa. Wczoraj poinformowano o tym, że wydarzenia sportowe do 50 osób będą mogły się odbywać bez publiczności. Czy rzeczywiście tak będzie? Czas pokaże.

Odsłon: 40369
Komentarzy: 0
12:09, 17.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

W miniony poniedziałek wicelider Klasy Okręgowej rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego trenowali pięciokrotnie. W tym tygodniu szkoleniowiec zaplanował cztery spotkania oraz sparing.

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo