« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszył nabór do klasy sportowej w ostrołęckiej "szóstce"

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęka rozpoczęła nabór uczniów z rocznika 2010 do klasy sportowej z rozszerzonym programem piłki nożnej dla chłopców i piłki siatkowej dla dziewcząt. Zainteresowani rodzice mogą już składać podania.


Chętni wezmą udział w testach sprawnościowych, podczas których będą mogli zaprezentować swoje predyspozycje fizyczne oraz umiejętności gry w piłkę nożną i siatkówkę. Spotkanie organizowane będzie dla dzieci i ich rodziców.

Reklama

Ze względu na pandemię koronawirusa testy sprawnościowe do klasy sportowej odbędą się w najbliższym możliwym terminie. Data testów zostanie podana z tygodniowym wyprzedzeniem.

- Zainteresowanych rodziców uczniów naszej szkoły prosimy o wysyłanie wypełnionego podania na adres e-mail - informuje dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce.

Klasy sportowe w ostrołęckiej "szóstce" to zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską w przyjaznej atmosferze. Placówka zapewnia uczniom treningi indywidualne, opiekę lekarza sportowego oraz zajęcia na pływalni w ramach lekcji wychowania fizycznego.

- Absolwenci naszych klas sportowych są powoływani do kadr narodowych i mazowieckich. Dodatkowo wielu naszych sportowców kontynuuje swoje kariery sportowe w klubach w całej Polsce - dodaje ostrołęcka "szóstka".


Esprit

Patronami klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce są Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej "Nike" oraz Akademia Piłki Nożnej w Ostrołęce. Więcej informacji na temat klasy sportowej można uzyskać u trenerów pod numerami tel. 669-670-669 lub (29) 764-59-11.

Odsłon: 5134
Komentarzy: 0
13:25, 20.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo