« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pieniądze z miasta dla Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski jest kolejnym sportowcem, którego talent dostrzegł prezydent Łukasz Kulik. Włodarz Ostrołęki przyznał zawodnikowi Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, za ubiegłoroczne osiągnięcia, stypendium miesięczne w wysokości 200 złotych.


Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Jakub Borkowski ma na swoim koncie wartościowe wyniki osiągane w 2019 roku. Najważniejszym startem podopiecznego trenera Władysława Niedźwieckiego były mistrzostwa Europy federacji WPA. Z zawodów reprezentant UKS Atleta wrócił ze złotym medalem w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator. W młodzieżowych mistrzostwach Mazowsza (U-23) w podnoszeniu ciężarów z wynikiem w dwuboju 177 kg (82+95) wywalczył srebrny medal.

- W uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów - czytamy w liście gratulacyjnym od Łukasza Kulika.


JBB

Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego to zawodnik niezwykle pracowity i zdyscyplinowany, który swoją pasją do sportu zaraża wielu młodych ludzi. Z pewnością jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

Odsłon: 6560
Komentarzy: 5
12:57, 21.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

Si @ 14:43, 21.04.2020r. IP: *.*.196.246

Haha w mojej ocenie szkoda kasy

Do si @ 17:16, 21.04.2020r. IP: *.*.33.39

A w mojej ocenie, to ty nawet sztangi w ręku nie trzymałeś i nie masz pojęcia o hobby, zaangażowaniu a tym bardziej o sporcie

spr @ 18:58, 21.04.2020r. IP: *.*.138.120

dobre i 2 stówy

Biedrona @ 13:18, 22.04.2020r. IP: *

Mistrz Europy, bez tytułu Mistrza Polski, startujący sam w kategorii. Do tego na Mistrzostwach Europy startują sami Polacy.

Lololololo @ 22:49, 22.04.2020r. IP: *.*.11.158

I wszystko jasne wielki mistrz

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo