« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 11 kwietnia 2021 r., imieniny Filipa, Leona, Jaromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.


Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Julia Morawska w minionym roku z powodzeniem rywalizowała w zawodach w cheerleadingu sportowym osiągając swój największy sukces w karierze. W chorwackim Zagrzebiu podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Europy Mażoretek. Do tego niesamowitego rezultatu dołożyła jeszcze złoty medal na Pucharze Świata w tańcu z buławą. Dodatkowo stawała na najwyższym stopniu podium na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym i na Mistrzostwach Polski Mażoretek. Zdobyła także brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Miniony rok z pewnością był niezwykle udany dla Julii Morawskiej i należy patrzeć z optymizmem w przyszłość, bo podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej ma zaledwie 13 lat.


Esprit

Zawodniczka UKS Pasja Ostrołęka będzie pobierać z kasy miasta 300 złotych miesięcznie.

Odsłon: 8988
Komentarzy: 1
12:10, 25.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

» Wasze komentarze

Obserwator @ 14:38, 25.04.2020r. IP: *

Predyspozycje i ciężka praca.
Super. Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo