« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.


Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Julia Morawska w minionym roku z powodzeniem rywalizowała w zawodach w cheerleadingu sportowym osiągając swój największy sukces w karierze. W chorwackim Zagrzebiu podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Europy Mażoretek. Do tego niesamowitego rezultatu dołożyła jeszcze złoty medal na Pucharze Świata w tańcu z buławą. Dodatkowo stawała na najwyższym stopniu podium na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym i na Mistrzostwach Polski Mażoretek. Zdobyła także brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Miniony rok z pewnością był niezwykle udany dla Julii Morawskiej i należy patrzeć z optymizmem w przyszłość, bo podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej ma zaledwie 13 lat.


JBB

Zawodniczka UKS Pasja Ostrołęka będzie pobierać z kasy miasta 300 złotych miesięcznie.

Odsłon: 6768
Komentarzy: 1
12:10, 25.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Obserwator @ 14:38, 25.04.2020r. IP: *

Predyspozycje i ciężka praca.
Super. Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo