« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski to zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy zostali docenieni przez prezydenta Łukasza Kulika za osiągnięcia uzyskane w minionym roku.


Lekkoatleci będą otrzymywać stypendia sportowe w wysokości 200-300 zł. Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Reklama

Karolina Grzeszczyk poczyniła duże postępy w konkurencji rzutu dyskiem. W minionym roku zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski U-16 oraz dwa złote medale - na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16.

Sebastian Moszczyński w 2019 roku zanotował kilka bardzo dobrych startów i wywindował swój rekord życiowy w skoku wzwyż do poziomu 207 cm, co jest aktualnie najlepszym wynikiem w kraju. Do tego zdobył srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski U-18, złoty medal na Mistrzostwach Polski LZS, złoty medal na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS oraz został powołany do kadry narodowej na 15 Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy.

Damian Niedźwiecki to jeden z najbardziej utalentowanych kulomiotów ostatnich lat w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki. W minionym roku uzyskał I klasę sportową oraz zdobył dwa medale (złoty i brązowy) na Mistrzostwach Polski LZS, a także złoty na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS i złoty na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16.

Oskar Żebrowski to z kolei specjalizuje się w rzucie dyskiem i kulą. W minionym roku uzyskał I klasę sportową.


JBB

- W uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów - czytamy w listach gratulacyjnych otrzymanych przez lekkoatletów od prezydenta Łukasza Kulika.

Odsłon: 6776
Komentarzy: 0
13:21, 29.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo