« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Pokonaj Mistrza" z dofinansowaniem. Future is Now zorganizuje kolejną edycję tego wydarzenia

Ministerstwo Sportu podzieliło 24 miliony złotych na zadania realizowane w ramach programu "Sport dla Wszystkich". W wyniku rozstrzygnięcia wsparcie uzyska 396 podmiotów, w tym Future is Now na organizację imprezy sportowej pn. "Pokonaj Mistrza".


- Celem programu jest upowszechnianie sportu w społeczeństwie, poprzez tworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego i kształtowania zdrowego stylu życia. Zadania realizowane w jego ramach promują prozdrowotne, społeczne i edukacyjnego wartości sportu. Przeciwdziałają także chorobom cywilizacyjnym, takim jak nawaga i otyłość czy schorzeniom związanym ze zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej - informuje Ministerstwo Sportu.

Reklama

Każdego roku program "Sport dla Wszystkich" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tylko w 2020 roku wpłynęło aż 826 wniosków na łączną kwotę prawie 81 mln zł. W wyniku rozstrzygnięcia wsparcie uzyska jednak 396 podmiotów.

Uczniowski Klub Sportowy Future is Now otrzyma 80 tys. złotych na organizację cyklu imprez sportowych pn. "Pokonaj Mistrza". Ostatnia edycja przyciągnęła na stadion przy ulicy Witosa ponad trzy tysiące uczestników. Podczas wydarzenia można było skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także była możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. Z pewnością w tym roku będzie równie ciekawie.Pełne wyniki dofinansowania zadań z zakresu upowszechniania sportu w społeczeństwie - realizowane w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku - w ramach programu "Sport dla Wszystkich", finansowanego ze środków pochodzących z budżetu państwa, znajdziecie na stronie Ministerstwa Sportu.

Odsłon: 3999
Komentarzy: 0
14:00, 30.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo