« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 5 grudnia 2020 r., imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Pokonaj Mistrza" z dofinansowaniem. Future is Now zorganizuje kolejną edycję tego wydarzenia

Ministerstwo Sportu podzieliło 24 miliony złotych na zadania realizowane w ramach programu "Sport dla Wszystkich". W wyniku rozstrzygnięcia wsparcie uzyska 396 podmiotów, w tym Future is Now na organizację imprezy sportowej pn. "Pokonaj Mistrza".


- Celem programu jest upowszechnianie sportu w społeczeństwie, poprzez tworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego i kształtowania zdrowego stylu życia. Zadania realizowane w jego ramach promują prozdrowotne, społeczne i edukacyjnego wartości sportu. Przeciwdziałają także chorobom cywilizacyjnym, takim jak nawaga i otyłość czy schorzeniom związanym ze zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej - informuje Ministerstwo Sportu.

Reklama

Każdego roku program "Sport dla Wszystkich" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tylko w 2020 roku wpłynęło aż 826 wniosków na łączną kwotę prawie 81 mln zł. W wyniku rozstrzygnięcia wsparcie uzyska jednak 396 podmiotów.

Uczniowski Klub Sportowy Future is Now otrzyma 80 tys. złotych na organizację cyklu imprez sportowych pn. "Pokonaj Mistrza". Ostatnia edycja przyciągnęła na stadion przy ulicy Witosa ponad trzy tysiące uczestników. Podczas wydarzenia można było skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także była możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. Z pewnością w tym roku będzie równie ciekawie.


Esprit

Pełne wyniki dofinansowania zadań z zakresu upowszechniania sportu w społeczeństwie - realizowane w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku - w ramach programu "Sport dla Wszystkich", finansowanego ze środków pochodzących z budżetu państwa, znajdziecie na stronie Ministerstwa Sportu.

Odsłon: 7442
Komentarzy: 0
14:00, 30.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowcy z pieniędzmi od starosty

Sportowcy z pieniędzmi od starosty

Zarząd Powiatu przyznał nagrody okolicznościowe Starosty Ostrołęckiego osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej. Odbierze je siedmioro sportowców z naszego powiatu. Wszyscy wywalczyli miejsca na podium podczas ważnych zawodów. 

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał nagrodę dla trenera Władysława Niedźwieckiego. Szkoleniowiec UKS Atleta Ostrołęka to żywa legenda sportów siłowych w mieście. W ostatnich miesiącach jego podopieczni świetnie spisywali się na pomostach w różnych częściach naszego kraju.

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo