« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.


Podopieczni sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego będą otrzymywać, z budżetu miasta, stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie.

Reklama

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić Weronikę Czajkę, Łukasza Kacprzyckiego, Krzysztofa Modzelewskiego, Alicję Nalewajk, Natalię Nalewajk, Izę Piskorek i Oliwię Sobiech.

Weronika Czajka uzyskała I klasę sportową, a do tego dołożyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Łukasz Kacprzycki uzyskał I klasę sportową oraz zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Krzysztof Modzelewski uzyskał mistrzowską klasę sportową i wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Alicja Nalewajk uzyskała I klasę sportową i stanęła na najniższym stopniu podium w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Natalia Nalewajk uzyskała mistrzowską klasę sportową i dotarła do finału w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Iza Piskorek uzyskała mistrzowską klasę sportową i wygrała w swojej kategorii wiekowej Puchar Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Oliwia Sobiech uzyskała I klasę sportową i dołożyła do tego brąz podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Odsłon: 10713
Komentarzy: 0
12:48, 01.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo