« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.


Podopieczni sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego będą otrzymywać, z budżetu miasta, stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie.

Reklama

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić Weronikę Czajkę, Łukasza Kacprzyckiego, Krzysztofa Modzelewskiego, Alicję Nalewajk, Natalię Nalewajk, Izę Piskorek i Oliwię Sobiech.

Weronika Czajka uzyskała I klasę sportową, a do tego dołożyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Łukasz Kacprzycki uzyskał I klasę sportową oraz zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Krzysztof Modzelewski uzyskał mistrzowską klasę sportową i wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Alicja Nalewajk uzyskała I klasę sportową i stanęła na najniższym stopniu podium w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Natalia Nalewajk uzyskała mistrzowską klasę sportową i dotarła do finału w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Iza Piskorek uzyskała mistrzowską klasę sportową i wygrała w swojej kategorii wiekowej Puchar Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Oliwia Sobiech uzyskała I klasę sportową i dołożyła do tego brąz podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.


Łubudu

Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Odsłon: 7432
Komentarzy: 0
12:48, 01.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo