« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.


Podopieczni sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego będą otrzymywać, z budżetu miasta, stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie.

Reklama

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić Weronikę Czajkę, Łukasza Kacprzyckiego, Krzysztofa Modzelewskiego, Alicję Nalewajk, Natalię Nalewajk, Izę Piskorek i Oliwię Sobiech.

Weronika Czajka uzyskała I klasę sportową, a do tego dołożyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Łukasz Kacprzycki uzyskał I klasę sportową oraz zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Krzysztof Modzelewski uzyskał mistrzowską klasę sportową i wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate.

Alicja Nalewajk uzyskała I klasę sportową i stanęła na najniższym stopniu podium w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Natalia Nalewajk uzyskała mistrzowską klasę sportową i dotarła do finału w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Iza Piskorek uzyskała mistrzowską klasę sportową i wygrała w swojej kategorii wiekowej Puchar Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Oliwia Sobiech uzyskała I klasę sportową i dołożyła do tego brąz podczas Pucharu Polski Karate Kyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów.Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Odsłon: 1786
Komentarzy: 0
12:48, 01.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo