« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik Kulesza ze stypendium sportowym

Dominik Kulesza
Dominik Kulesza
(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego otrzymał od prezydenta Łukasza Kulika stypendium sportowe. Dominik Kulesza wywalczył m.in. brązowy medal na mistrzostwa Mazowsza do lat 23. Z kasy miasta będzie otrzymywał 200 złotych miesięcznie.


Dominik Kulesza to obecnie jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego ambitnie walczył o sukcesy w szeregu imprez mistrzowskich.

Reklama

Z pewnością to zawodnik, który przy stale podnoszonych umiejętnościach i sumiennej pracy na treningach może osiągać zdecydowanie większe sukcesy.

Prezydent Łukasz Kulik postanowił przyznać stypendium sportowe utalentowanemu sztangiście za złoty medal wywalczony na drużynowych mistrzostwach Mazowsza oraz brązowy medal zdobyty na mistrzostwach Mazowsza do lat 23, gdzie uzyskał w dwuboju 235 kg (105+130).Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane są w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

Odsłon: 5061
Komentarzy: 5
12:59, 05.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

3boj @ 14:23, 05.05.2020r. IP: *.*.161.57

Zasłużył swoją ciężką pracą i determinacją. Chociaż zaraz znajda sie "znawcy" którzy powiedzą inaczej :) Przykre to. Brawo Dominik!

Piotr @ 16:54, 06.05.2020r. IP: *.*.106.88

To i się szarpneli... 200 zł to mu na bilet miesięczny ledwo starczy...

Wsparcie @ 23:58, 08.05.2020r. IP: *.*.186.48

Nie no przy takim wsparciu ma szansę na olimpiadę...

do Wsparcie @ 09:48, 09.05.2020r. IP: *.*.31.242

To porównaj to ze wsparciem dla Atlety w poprzednich latach. Pozdrawiam

Grenio @ 20:13, 14.05.2020r. IP: *.*.167.52

Majster wymiata po prostu BYK!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo