« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowcy ze stypendiami. Miasto przekaże ponad 130 tys. zł

Czterdziestu sportowców reprezentujących ostrołęckie kluby otrzyma stypendia z ostrołęckiego ratusza. Prezydent Łukasz Kulik w tym roku przeznaczy na to 130 tys. 800 złotych. Finansowanie zostało zwiększone ponad dwukrotnie.


Wcześniej kasa miasta uszczuplana była na wypłaty dla sportowców o 60 tys. zł rocznie.

Reklama

Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Ostrołęki przyznawane w uznaniu za osiągnięcia sportowe w 2019 roku otrzymają sportowcy klubów tj. Uczniowski Klub Sportowy Atleta (Jakub Borkowski i Dominik Kulesza), Uczniowski Klub Sportowy Atria (Filip Radecki i Klara Radecka), Ostrołęcki Klub Bowlingowy (Filip Terlik), Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki (Oskar Żebrowski, Damian Niedźwiecki, Sebastian Moszczyński i Karolina Grzeszczyk), Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Mateusz Adamowski), Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin (Patryk Wekwejt, Paweł Goździewski, Szymon Niziński, Dominika Pyskło, Jakub Niziński, Mateusz Kukuć, Beata Opęchowska, Daria Długołęcka, Julita Sęk i Damian Sadlak), Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate (Oliwia Sobiech, Alicja Nalewajk, Natalia Nalewajk, Iza Piskorek, Weronika Czajka, Łukasz Kacprzycki i Krzysztof Modzelewski), Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket (Julia Hyjek), Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike (Martyna Werpachowska), Sekcja Pływania Narew (Angelika Wikieł), Stowarzyszenie Rozwoju Poprzez Taniec Progres (Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza, Sandra Bralska i Julia Morawska), Klub Tańca Towarzyskiego Fan (Miłosz Dobkowski, Wiktoria Szmit, Angelina Staszewska i Wiktor Śliwowski).


Esprit

Więcej o stypendiach sportowych prezydenta miasta Ostrołęki przeczytacie w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 3769
Komentarzy: 0
14:03, 11.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo