« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świt Baranowo wznowił treningi. Zaplanowano również pierwszy sparing

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Drużyna prowadzona przez trenera Damiana Dąbrowskiego wróciła do zajęć z piłką. We wtorek 5 maja po raz pierwszy piłkarze Świtu wybiegli na boisko po 58 dniach przerwy. W pierwszym tygodniu po przerwie odbyło się dziewięć treningów.


- Z wielkim uśmiechem i radością wróciliśmy do pracy z piłkami - mówi trener Damian Dąbrowski. - Na początku zaserwowałem swoim piłkarzom mocniejszą rozgrzewkę, a także trening formacji i strzelecki. W trzech grupach trenowało łącznie 17 zawodników. Widać było, że piłka nie słuchała zawodników. W te półtora tygodnia treningów wprowadziłem dwa schematy budowy ataku. Dobrze, że teraz od poniedziałku cała drużyną będzie mogła trenować razem to rozwiniemy to sobie.

Reklama

Świt Baranowo w B klasie w grupie Ostrołęka po rundzie jesiennej zajmował szóste miejsce z dorobkiem 12 punktów. Jak wiadomo, liga została oficjalnie zakończona, więc podopieczni trenera Damiana Dąbrowskiego nie poprawią swojej pozycji i w przyszłym sezonie ponownie będą występować na najniższym szczeblu rozgrywek na Mazowszu.

- Pod koniec kwietnia mocno debatowaliśmy w zarządzie czy liga powinna wrócić - mówi Paweł Białczak, wiceprezes klubu. - Ostatecznie wysłaliśmy swoją opinię związkowi, że jesteśmy przeciw, choć zdania w zarządzie były podzielone. Trener jednak mocno naciskał by ruszyć z zajęciami. Tak też się stało i dzień po odmrożeniu sportu w Polsce weszliśmy na boiskoz zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.


Łubudu

Świt Baranowo rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu i zaplanował już pierwszy sparing. Rywalem drużyny z powiatu ostrołęckiego w sobotę 6 czerwca będzie Gryf Kownaty Żędowe.

Odsłon: 9841
Komentarzy: 3
12:29, 15.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Robert @ 16:25, 16.05.2020r. IP: *.*.37.174

Slyszalem ze szykuja sie spore wzmocnienia nawet z czwartoligowych klubów. Gratulacje dla trenera Dabrowskiego za operatywnosc

berek @ 14:26, 17.05.2020r. IP: *.*.88.146

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi możliwości rozgrywania meczów sparingowych informujemy, iż w ocenie Komisji Medycznej PZPN, która czuwa nad aspektem zdrowotnym planu wznowienia rozgrywek, jest to niemożliwe. Powyższe dotyczy zarówno drużyn uczestniczących w kontynuowanych rozgrywkach jak i pozostałych.

Jednym z założeń wdrożonej izolacji sportowej jest ograniczenie do minimum możliwości zakażenia zawodników i członków sztabów szkoleniowych wirusem COVID-19. Zasadnym jest zatem ograniczenie liczby rozgrywanych meczów i kontaktu z innymi drużynami wyłącznie do spotkań w ramach oficjalnych rozgrywek Ekstraklasy, 1. i 2. Ligi.

alex @ 14:27, 17.05.2020r. IP: *.*.227.83

No to sobie pograli ...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo