« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

(fot. archiwum organizatora/Facebook)

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.


W związku z dynamiczną sytuacją firma Melvit wraz z Runmageddonem zdecydowali w sierpniu ogłosić datę eventu.

Reklama

Plaża miejska miała wypełnić się, w sobotę 23 maja br., po brzegi uczestnikami i kibicami. Wielu mieszkańców z pewnością czekało z niecierpliwością na ten event. Tymczasem będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

- Aktualnie życie społeczne, jak i gospodarcze, wraca powoli do normalności. Rząd realizuje kolejne etapy znoszenia obostrzeń dotyczących ogłoszonej w marcu pandemii, ale nasza branża musi jeszcze poczekać. Przygotowując biegową imprezę dla mieszkańców Ostrołęki i okolic najważniejszym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo startujących, dlatego uważamy, że należy jeszcze poczekać. Obserwujemy to, co się dzieje w Polsce i mamy nadzieję, że do sierpnia sytuacja będzie na tyle klarowna, by podjąć najlepszą decyzję i wybrać termin naszego spektakularnego eventu - mówi Piotr Bałchanowski z Runmageddonu.


JBB

Mieszkańcy całego regionu będą musieli poczekać dłużej na unikalny 5-kilometrowy bieg z dwudziestoma przeszkodami. Jak tylko poznamy dokładną datę Runmageddonu w Ostrołęce niezwłocznie o tym poinformujemy.

Odsłon: 4213
Komentarzy: 0
14:06, 20.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo