« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

(fot. archiwum organizatora/Facebook)

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.


W związku z dynamiczną sytuacją firma Melvit wraz z Runmageddonem zdecydowali w sierpniu ogłosić datę eventu.

Reklama

Plaża miejska miała wypełnić się, w sobotę 23 maja br., po brzegi uczestnikami i kibicami. Wielu mieszkańców z pewnością czekało z niecierpliwością na ten event. Tymczasem będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

- Aktualnie życie społeczne, jak i gospodarcze, wraca powoli do normalności. Rząd realizuje kolejne etapy znoszenia obostrzeń dotyczących ogłoszonej w marcu pandemii, ale nasza branża musi jeszcze poczekać. Przygotowując biegową imprezę dla mieszkańców Ostrołęki i okolic najważniejszym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo startujących, dlatego uważamy, że należy jeszcze poczekać. Obserwujemy to, co się dzieje w Polsce i mamy nadzieję, że do sierpnia sytuacja będzie na tyle klarowna, by podjąć najlepszą decyzję i wybrać termin naszego spektakularnego eventu - mówi Piotr Bałchanowski z Runmageddonu.


JBB

Mieszkańcy całego regionu będą musieli poczekać dłużej na unikalny 5-kilometrowy bieg z dwudziestoma przeszkodami. Jak tylko poznamy dokładną datę Runmageddonu w Ostrołęce niezwłocznie o tym poinformujemy.

Odsłon: 3714
Komentarzy: 0
14:06, 20.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo