« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.


Daniel Domurat wierzył w możliwość zwycięstwa z nowotworem, jego drużyna również. W ubiegłym roku zorganizowano koncert charytatywny w Myszyńcu, z którego zebrane środki przeznaczono na leczenie Daniela.

Reklama

Bartnik zorganizował również zbiórkę, w której wzięli udział zawodnicy, trener, kibice, a także zawodnicy Rzekunianki Rzekuń i KS Wąsewo oraz sędziowie. Niestety nowotwór okazał się nie do pokonania.

- Zarząd klubu, trenerzy, piłkarze oraz kibice Bartnika łączą się z rodziną Daniela w smutku i żałobie. Świeć, Panie, nad jego duszą - poinformował myszyniecki klub na swoim profilu facebookowym.


Esprit

Daniel Domurat reprezentował barwy myszynieckiego Bartnika w latach 2006-2008 na pozycji obrońcy. Odszedł do wieczności w środę 27 maja, miał 32 lata. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany termin nabożeństwa żałobnego.

Odsłon: 15259
Komentarzy: 4
11:23, 27.05.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

Sportowcy wracają do normalnych treningów

Sportowcy wracają do normalnych treningów

Sportowcy ostrołęckich klubów będą mogli wrócić do treningów na pełnych obrotach. Od poniedziałku, 8 czerwca zmieniają się zasady korzystania z obiektów sportowych w naszym mieście. Można trenować w większych grupach, będą udostępnione również szatnie.

» Wasze komentarze

a @ 23:55, 27.05.2020r. IP: *

szkoda , że pis prekazał pieniądze na idiotę kurskiego zamiast ratować porządnych ludzi

Do a @ 05:42, 28.05.2020r. IP: *.*.28.89

Dla PiS liczy się tylko własne koryto a suwerena i chorych mają w d......

Do d z g @ 06:34, 28.05.2020r. IP: *.*.105.50

Tak wyglada postawa człowieka przegranego,żałosne. Każdy ma koryta najlepszy jest ten który ma je najmniejsze PiS górą!

op @ 16:13, 28.05.2020r. IP: *.*.145.30

No brawo...żyłby gdyby nie Pis.Dziś nie ma deszczu,a miał być..znów ten Pis :-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo