« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?


Kibice spragnieni emocji siatkarskich będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Do rywalizacji młodych zawodników z całego kraju w tym sezonu już nie dojdzie. Uczniowski Klub Sportowym Olimp poinformował, że XV Memoriał Arkadiusza Gołasia zostanie rozegrany w dniach 7-9 maja 2021 roku. Reklama

W XIV Memoriale Arkadiusza Gołasia zwyciężyła reprezentacja Mazowsza, która w finałowym meczu pokonała KS Metro Warszawa 2:0. UKS Olimp Ostrołęka prowadzony przez trenera Norberta Majkowskiego zajął w turnieju siódmą lokatę, a drugi zespół dowodzony przez trenerkę Edytę Oleśkiewicz zakończył rywalizację na dziewiętnastej lokacie.

Od kilku lat w Memoriale Arkadiusza Gołasia występuje aż 24 zespołów, które rywalizują na dwóch ostrołęckich halach przez trzy dni. To największy młodzieżowy turniej siatkówki dla młodzików w kraju.Tymczasem siatkarze UKS Olimp po ponad dwumiesięcznej przerwie powrócili do treningów na orliku, a od poniedziałku mogą już trenować w hali SP nr 5 przy ulicy Hallera.

Odsłon: 10236
Komentarzy: 0
08:45, 01.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w piłkę siatkową

Zagraj w piłkę siatkową

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również piłka siatkowa. Już jutro odbędzie się pierwszy turniej dzikich drużyn. Warto się wybrać do hali im. A. Gołasia i powalczyć o cenne nagrody.

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo